دانلود زیرنویس سریال Pistol 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Pistol 2022 – بلو سابتايتل
خرداد 11, 1401
156 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Pistol 2022 پیستول یک مینی سریال درام بیوگرافیکی است که توسط کریگ پیرس برای FX ساخته شده است. این سریال در ژانویه 2021 معرفی شد و دنی بویل آن را کارگردانی خواهد کرد. اولین نمایش آن در FX در Hulu در 31 مه 2022 انجام شد. زیرنویس سریال Pistol 2022 در اواسط […]

دانلود زیرنویس سریال Pistol 2022 پیستول یک مینی سریال درام بیوگرافیکی است که توسط کریگ پیرس برای FX ساخته شده است. این سریال در ژانویه 2021 معرفی شد و دنی بویل آن را کارگردانی خواهد کرد. اولین نمایش آن در FX در Hulu در 31 مه 2022 انجام شد.

دانلود زیرنویس سریال Pistol 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Pistol 2022 در اواسط دهه 1970 لندن که از نظر اقتصادی دچار افسردگی شده بود، استیو جونز یک مرد جوان بی خانمان است که سعی می کند یک گروه راک ایجاد کند. او که یک دزد ماهر است تجهیزات موسیقی را از Hammersmith Odeon می دزدد. استیو با طراح مد ویوین وست‌وود ملاقات می‌کند، که به او اجازه می‌دهد لباس‌های جذاب او را از بوتیکش، SEX، قرض بگیرد.

شریک عاشقانه و تجاری او، مالکوم مک لارن، تصمیم می گیرد که گروه را مدیریت کند. استیو کریسی هایند را تعقیب می‌کند، اگرچه او با نیک کنت منتقد موسیقی قرار دارد. کریسی جاه طلبی های خودش را برای خواننده شدن دارد. هنگامی که استیو دوباره به Odeon نفوذ می کند، او دستگیر شده و به اتهامات خود اعتراف می کند. با این حال، مالکوم شهادت می دهد که استیو یک فرد خوب و کارمند آینده دار است و او را از زندان در امان می دارد. استیو شگفت زده می شود که مالکوم برای او تضمین کرده است، زیرا قبلاً هرگز کسی از او حمایت نکرده است. مالکوم گروه را با نام «کوتی جونز و تپانچه‌های جنسی» تغییر داد و اولین کنسرت آنها را ترتیب داد.

در حین اجرا، استیو دچار حمله وحشت از صحنه می شود و از محل اجرا می دود. استیو به درامر پل کوک اعتراف می کند که اعتماد به نفس پایینی دارد.
جردن، کارمند بوتیک سکس، به روش پانک رادیکال، از جمله یک بالاپوش شفاف، به محل کار می رود و باعث ناراحتی افراد محافظه کار اطرافش می شود. اما استیو اعتماد به نفس او را تحسین می کند. مالکوم گیتاریست جدید گروه استیو را می سازد و گیتاریست اصلی، والی نایتینگل را اخراج می کند. مشکل اصلی این است که استیو نمی تواند بازی کند. مالکوم جان لیدون عجیب و غریب را به عنوان خواننده جدید استخدام می کند. جان می‌گوید که اگر نام آن به «Sex Pistols» تغییر کند، ممکن است به گروه ملحق شود. کریسی با میک جونز ملاقات می کند،

اما همکاری موسیقایی آنها به نتیجه نمی رسد. مالکوم انباری را به عنوان فضای تمرین در خیابان دانمارک اجاره می کند. استیو شروع به زندگی در آنجا می کند، سرعت زیادی می گیرد و به خود یاد می دهد که گیتار بزند در پنج روز. در طول یک جلسه گروه، استیو به جان جانی راتن به دلیل دندان های بدش لقب می دهد. در نتیجه، جان از سید ویسیوس می‌خواهد که به گروه بپیوندد تا دوستی پیدا کند که از او حمایت کند. گلن متلوک، نوازنده باس، یک کنسرت در مدرسه هنر سنت مارتین ترتیب می دهد، جایی که او دانش آموز است. سید خودش را به مالکوم معرفی می‌کند و ویوین معتقد است که او می‌تواند فرد خوبی باشد. Sex Pistols اصرار دارد که از آمپلی فایر خود در کنسرت استفاده کند که باعث عصبانیت گروه تیترالین و منجر به نزاع می شود. این قسمت به جردن اختصاص دارد که یک ماه قبل از پخش درگذشت.
گروه در تلاش برای ارائه مواد جدید است، و پل تصمیم می گیرد پشت سر بگذارد. هنگامی که پل می آید تا کیت درام خود را بردارد، یک جلسه جم بداهه منجر به “آنارشی در بریتانیا” می شود. گروه در HMP Chelmsford یک کنسرت اجرا می کند. کریسی یک ازدواج ساختگی با استیو برای اهداف ویزا ترتیب می دهد، اما استیو از او دفاع می کند. استیو و جان هر دو با یک طرفدار به نام پائولین که الهام‌بخش آهنگ “Bodies ” است، در تماس هستند.

زیرنویس سریال Pistol 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Pistol 2022 این سریال که توسط کریگ پیرس ساخته شد، در ژانویه 2021 سفارش ساخت 6 قسمت از FX را دریافت کرد و دنی بویل هر شش قسمت را کارگردانی کرد. توبی والاس برای ایفای نقش جونز انتخاب شد و میزی ویلیامز در میان بازیگران مکمل قرار داشت. توماس برودی-سنگستر، تالولا رایلی و آیریس لاو در ماه مارس با شروع فیلمبرداری به آن ملحق خواهند شد. تولید در همل همپستد، دوور، دیل و لندن انجام شد

این سریال محدود با هر 6 قسمت در Hulu در 31 می 2022 و Disney+ (ستاره) در بریتانیا، ایرلند، کانادا، استرالیا، نیوزیلند و سنگاپور برای اولین بار پخش شد.

در سال 2021، در حالی که سریال هنوز در حال تولید بود، جان لیدون، رهبر گروه Sex Pistols، سریال را مورد انتقاد قرار داد و آن را به عنوان “بی احترامی ترین چرندی که تا به حال مجبور به تحمل کردم” نامید. مدت کوتاهی پس از آن، لیدون شکایتی علیه هم گروه های سابق استیو جونز، پل کوک، گلن متلاک و املاک سید ویسیوس تنظیم کرده بود تا از استفاده از موسیقی Sex Pistols در سریال جلوگیری کند. در 23 آگوست 2021، مشخص شد که لیدون در نبرد قانونی شکست خورده است و موسیقی  Pistols مجاز به استفاده در این سریال است.

زیرنویس Pistol 2022 - بلو سابتايتل

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این سریال بر اساس 24 نقد منتقد، با میانگین امتیاز 6.1 از 10، 54٪ امتیاز تأیید را دارد. اجماع منتقدان این وب‌سایت می‌گوید: «کارگردانی دیوانه‌کننده دنی بویل انرژی زیادی را به این بیوگرافی پانک می‌آورد، اما قراردادهای منظم ظهور و سقوط یک گروه، Pistol را به چیزی شبیه به آتش‌سوزی بدل می‌کند. 59 از 100، بر اساس 23 منتقد، نشان دهنده “بررسی های مختلط یا متوسط”.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,