دانلود زیرنویس سریال Mao Mao: Heroes of Pure Heart 2019 – بلو سابتايتل

آبان 5, 1401
147 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Mao Mao: Heroes of Pure Heart 2019 زیرنویس سریال انیمه کلانتر مائو مائو، یک گربه جسور، به همراه خود Badgerclops و یک دوست جدید Adorabat به ماجراجویی های هیجان انگیز می رود تا از شهروندان Pure Heart Valley از شر محافظت کند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس سریال Mao Mao: […]

دانلود زیرنویس سریال Mao Mao: Heroes of Pure Heart 2019 زیرنویس سریال انیمه کلانتر مائو مائو، یک گربه جسور، به همراه خود Badgerclops و یک دوست جدید Adorabat به ماجراجویی های هیجان انگیز می رود تا از شهروندان Pure Heart Valley از شر محافظت کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال Mao Mao: Heroes of Pure Heart 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Mao Mao: Heroes of Pure Heart 2019 مائو مائو، نام کامل مائو مائو مائو، (با صدای پارکر سیمونز)، گربه ای درستکار و در عین حال تنومند که در دره قلب پاک گیر می کند، جایی که وقت خود را برای کمک به شهروندان می گذراند و در عین حال راهی برای تعمیر قلب پاک یاقوتی که به طور ناخواسته شکسته بود می گذراند. در وهله اول.

زیرنویس سریال Mao Mao: Heroes of Pure Heart 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Mao Mao: Heroes of Pure Heart 2019 یک گورکن سایبورگ وحشی با یک بازوی روباتیک و یک چشمی، و هم قهرمان و شریک مائو مائو. آدورابات (با صدای لیکا لئونگ)، یک خفاش زیبا، آبی و پنج ساله با نماد قلب زرد و پای میخ به جای پای راستش.

زیرنویس Mao Mao: Heroes of Pure Heart 2019 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال کلانتر مائو مائو، یک گربه جسور 2019 کاپیتان دزد دریایی دورگه اورانگوتان و مار که می خواهد قلب پاک یاقوت را بدزدد تا جهان را تصاحب کند. او در واقع یک جنایتکار به نام های کوبی (مار) و تانر (اورانگوتان) است که پس از یک برخورد سرنوشت ساز با مائو مائو و بائو بائو تصمیم گرفتند خود را با هم ترکیب کنند و تبدیل به بزرگترین شرور جهان شوند.

زیرنویس سریال کلانتر مائو مائو، یک گربه جسور 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس کلانتر مائو مائو، یک گربه جسور 2019  یک زن دزد دریایی زرافه سایبرنتیک با توانایی کشش گردن. دیده شده است که او در فکر کردن به برنامه ها خوب است.
Boss Hosstrich (با صدای McCulloch)، یک دزد دریایی شترمرغ سایبرنتیک با لهجه و لباس جنوبی. او توانایی شلیک تخم مرغ را از یک توپ روی سینه خود دارد و کاملاً یک جنتلمن است. او وارد نبرد اخلاقی با پادشاه اسناگلمن شد.