دانلود زیرنویس سریال Kingdom 4th Season 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Kingdom 4th Season 2022 – بلو سابتايتل
فروردین 31, 1401
171 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Kingdom 4th Season 2022 یک انیمه اقتباسی از یک مجموعه مانگا با همین عنوان است که توسط Yasuhisa Hara نوشته و تصویر شده است. در پایان قسمت آخر فصل سوم، فصل چهارم اعلام شد و در 10 آوریل 2022 برای اولین بار پخش شد. تم آغازین “Rei -ray-” است که توسط Suiren […]

دانلود زیرنویس سریال Kingdom 4th Season 2022 یک انیمه اقتباسی از یک مجموعه مانگا با همین عنوان است که توسط Yasuhisa Hara نوشته و تصویر شده است. در پایان قسمت آخر فصل سوم، فصل چهارم اعلام شد و در 10 آوریل 2022 برای اولین بار پخش شد. تم آغازین “Rei -ray-” است که توسط Suiren اجرا شده است در حالی که تم پایانی “Genyou (Dazzling)” با اجرای Haku است.

Kingdom Season 4 Debuts Several New Character Designs

زیرنویس سریال Kingdom 4th Season 2022 یگان هی شین برای مقابله با غارتگرانی که شهرهای مرزی کین را غارت می کردند، اعزام شد. داستان برای مدت کوتاهی به ایالت ژائو تغییر کرد، جایی که کیو کای به دنبال انتقام از یو رن، عضو قبیله یوو مسئول مرگ خواهر کیو کای بود.

در آنجا، کیو کای با کیو می، یک جاسوس در ژائو آشنا شد. می تحرکات دشمن را ردیابی می کرد و توانست کای را در جهت درست نشان دهد.

اما زمانی که کیو کای در نهایت دشمن خود را پیدا کرد، در کمین جنگجویان قبیله یوو محاصره شد. کیو کای می تواند این جنگجویان دیگر را از بین ببرد، اما یو رن موضوع دیگری است. کیو کای برای غلبه بر زن دیگر نیاز به زیر پا گذاشتن تابوها دارد.

کیو کای با شکست دادن یو رن، از می می خواهد جسد رن را پنهان کند و سپس به همه بگوید که کای کشته شده است. کای امیدوار بود با ترویج شایعه زنده بودن و پنهان شدن رن از قتل عام بعدی دختران جوان جلوگیری کند.

Kingdom Season 4 Unveils New PV & Teaser Visual - Animehunch

زیرنویس Kingdom 4th Season 2022 ای سی (یین ژنگ) ممکن است زمانی که تنها 13 سال داشت تاج گذاری کرد، اما او به طور رسمی پادشاه شین نمی شود تا زمانی که 22 ساله شود. با نزدیک شدن به مراسم، صدراعظم ریو فوی ( لو بووی) با ترتیب دادن تهاجم در مقیاس کوچک توسط ژائو، توطئه می‌کند تا ای سی را در یک جنگ جدید به دام بیندازد.

ریو فویی پیشنهاد می کند که پادشاه ارتش دفاع را به نبرد هدایت کند، اما پس از آن شاهزاده سی کیو (چنگ جیائو) داوطلب می شود تا ارتش را رهبری کند. شاهزاده به راحتی موفق می شود مهاجمان ژائو را در شهر تونیرو دفع کند، اما پس از آن توطئه گرانی که با ریو فوی کار می کنند شاهزاده را دستگیر و زندانی می کنند.

توطئه گران شایعاتی را مبنی بر اینکه شاهزاده علیه پادشاه شورش کرده است شروع کردند، اما ای سی این شایعات را باور نکرد. در عوض، پادشاه با 5000 مرد دوباره شین را ارتقا داد و آنها را برای نجات شاهزاده به یک مأموریت مخفی فرستاد.

متأسفانه شین به موقع نمی رسد تا شاهزاده را نجات دهد. قبل از مرگ سی کیو، او از شین خواست که از خانواده اش محافظت کند و بقیه گروه خود را در خدمت به پادشاه ای سی رهبری کند.

جنگ‌ها با رهبری شین ژنرال تو برای فتح منطقه چییووی وی آغاز شد. واحد شین وارد عمل می شود و نیروهای کوین به مقابله با سه ژنرال بزرگ باقی مانده از هفت اژدهای آتشین وی می روند. شین نیز مخفیانه کیو کای را به عنوان یک قاتل به مقر وی می فرستد.

Kingdom Season 4 release date confirmed for Spring 2022 by trailer

دو ماه پس از تصرف موفقیت‌آمیز منطقه چییویو وی، کین شروع به ساختن قلعه‌ای به‌عنوان جای پایی در وی کرده است. واحد شین از کارگران دفاع می کند.

در این مدت، زمانی که ملکه مادر از مخفیگاه بیرون می‌آید، سیاست و دسیسه‌ها بین جناح‌های شین آغاز می‌شود. ملکه اعلام می کند که دو فرزند با رو آی به دنیا آورده است و قصد دارد ایالت آی را ایجاد کند.

مراسم روی سن و تاجگذاری ای سی به سرعت در حال برگزاری است. در حالی که ممکن است جشن گرفتن سال جدید مطلوب باشد، بسیاری می دانند که تاجگذاری پادشاه زمان مناسبی برای حمله خواهد بود.

متأسفانه، طرفداران انیمه باید تا تاریخ انتشار فصل چهارم Kingdom منتظر بمانند تا ببینند چه اتفاقی می افتد. گوش به زنگ باشید!

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,