دانلود زیرنویس سریال Kakkou no Iinazuke 2022 – بلو سابتايتل

اردیبهشت 12, 1401
421 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Kakkou no Iinazuke 2022 دو کودکی که در بدو تولد مبادله شده اند بزرگ می شوند تا با یکدیگر نامزد شوند. این ترتیبی است که هیچ یک از آنها در ابتدا دوست ندارند. زیرنویس سریال Kakkou no Iinazuke 2022 ناگی اومینو در بدو تولد به اشتباه عوض شد و اکنون در یک […]

دانلود زیرنویس سریال Kakkou no Iinazuke 2022 دو کودکی که در بدو تولد مبادله شده اند بزرگ می شوند تا با یکدیگر نامزد شوند. این ترتیبی است که هیچ یک از آنها در ابتدا دوست ندارند.

دانلود انیمه Kakkou no Iinazuke 2022

زیرنویس سریال Kakkou no Iinazuke 2022 ناگی اومینو در بدو تولد به اشتباه عوض شد و اکنون در یک دبیرستان خصوصی معتبر تحصیل می کند. یک روز، او یک ملاقات تصادفی با اریکا آمانو، دختر دبیرستانی فوق‌العاده‌ای دارد که ادعا می‌کند.

Kakkou no Iinazuke Anime will run for six months - SHINDE KUDASAI

زیرنویس Kakkou no Iinazuke 2022 در راه ملاقات با نامزدش است و از او می‌خواهد/اجبار می‌کند که دوست پسر جعلی او باشد. در آن زمان هیچ یک از آنها اهمیت ملاقاتشان را برای اریکا درک نکردند.

Kakkou no Iinazuke celebrated the New Year with a special illustration - Byo Cosplay

دختری که ناگی در بدو تولد با او عوض شد و ناگی نامزد آینده اریکا بود. پرده بر روی یک کمدی رمانتیک از سرنوشت های درهم تنیده که با تغییر در بدو تولد آغاز می شود، بالا می رود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,