دانلود زیرنویس سریال Irma Vep 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Irma Vep 2022 – بلو سابتايتل
خرداد 19, 1401
253 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Irma Vep 2022 ایرما وپ یک مینی‌سریال درام هیجان‌انگیز آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی اولیویه آسایاس است که بر اساس فیلمی به همین نام در سال ۱۹۹۶ ساخته شده است. این سریال برای اولین بار در جشنواره فیلم کن 2022 در 22 می 2022 به نمایش درآمد و در 6 ژوئن 2022 […]

دانلود زیرنویس سریال Irma Vep 2022 ایرما وپ یک مینی‌سریال درام هیجان‌انگیز آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی اولیویه آسایاس است که بر اساس فیلمی به همین نام در سال ۱۹۹۶ ساخته شده است. این سریال برای اولین بار در جشنواره فیلم کن 2022 در 22 می 2022 به نمایش درآمد و در 6 ژوئن 2022 از شبکه HBO منتشر شد.

دانلود زیرنویس سریال Irma Vep 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Irma Vep 2022 ایرما وپ حول محور میرا، یک ستاره سینمای آمریکایی می‌چرخد که از حرفه‌اش و جدایی اخیرش سرخورده شده است، که به فرانسه می‌آید تا در نقش «ایرما وپ» در بازسازی فیلم صامت کلاسیک Les Vampires در فرانسه بازی کند. میرا که در پس‌زمینه یک تریلر جنایی ترسناک می‌گذرد، در حالی که تمایزات بین خودش و شخصیتی که بازی می‌کند شروع به محو شدن و ادغام می‌کند، مبارزه می‌کند.

در دسامبر 2020، آلیشیا ویکاندر به عنوان بازیگر نقش اصلی اعلام شد. آدریا آرجونا، کری براونشتاین، جرود کارمایکل، فالا چن و دوون راس در ژوئیه بازیگرانی شدند. در ماه آگوست، بایرون باورز و تام استوریج به عنوان بازیگر انتخاب شدند و استوریج جایگزین کارمایکل شد که مجبور شد پروژه را به دلیل اختلافات برنامه ریزی ترک کند. در ماه نوامبر، چندین نقش جدید از جمله وینسنت مکین، ژان بالیبار، لارس ایدینگر، وینسنت لاکوست، هیپولیت ژیراردو، الکس دسکاس، نورا حمزاوی و آنتوان رینارتز اعلام شد که مکاین به عنوان کارگردان فیلم و بقیه بازیگران معرفی شدند. بازیگران و خدمه. کریستن استوارت در مصاحبه ای با نیویورکر فاش کرد که او در نقش کوچکی انتخاب شده است.

زیرنویس سریال Irma Vep 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Irma Vep 2022 در وب‌سایت جمع‌آوری نقد و بررسی Rotten Tomatoes، این سریال بر اساس 21 بررسی با میانگین امتیاز 8.4/10 دارای امتیاز تأیید 100٪ است. اجماع انتقادی سایت چنین می‌گوید: «ایرما وپ، ایرما وپ، یک فیلم جذاب برای سینمادوستان و کانون توجه جذاب برای فیلم‌های سینماست، بسط ارزشمندی از کار سینمایی نویسنده و کارگردان اولیویه آسایاس است». در متاکریتیک، بر اساس 14 بررسی، امتیاز 85 از 100 را دارد.

پس از نمایش آن در هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن، دانیل فینبرگ از هالیوود ریپورتر سریال را به عنوان «لحظه‌ای شل و از نظر فکری لوپ، گسترده و شوخی و لحظه‌ای غم‌انگیز غرق در خودبینی غم‌انگیز» توصیف کرد و اجرای ویکاندر را «بسیار سبک و باز» دید.

زیرنویس Irma Vep 2022 - بلو سابتايتل

در نقد خود برای Variety، دانیل داداریو عملکرد ویکاندر را ستود و نتیجه‌گیری کرد: «اگر فیلم‌سازی با بودجه کلان یک زندان است، پس ویکاندرآس‌میرا، سیلفیک و دارت‌آمیز، بین میله‌ها تکان می‌خورد». دیوید کوت از The A.V. کلاب آن را با “A” درجه بندی کرد و کارگردانی آسایاس را ستود و نوشت: “این یک مدیریت استادانه واژگان بصری است، مسلماً پیچیده ترین فیلم سریالی که HBO تا به حال تولید کرده است”.  برایان تالریکو از RogerEbert.com آن را «نگاهی هوشمندانه و پیچ‌خورده به پشت صحنه و یادآوری این نکته است که اولیویه آسایاس یکی از بهترین‌های زنده امروزی در تجارت فیلم‌سازی و ظاهراً تلویزیون نیز هست». آدام نایمن در نقد خود برای The Ringer نوشت: «لذت نمایشی مانند Irma Vep در زیرکی بی‌وقفه و پیچیدگی پست مدرن آن نهفته است – روشی که هوش و چارچوب مرجع خود را به رخ می‌کشد» و شخصیت‌ها و کارگردانی را تحسین می‌کند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,