دانلود زیرنویس سریال Interview with the Vampire 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Interview with the Vampire 2022 – بلو سابتايتل
مهر 10, 1401
218 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Interview with the Vampire 2022 چالمته، لا. – بازیگران جیکوب اندرسون و سام رید به تازگی فیلمبرداری صحنه ای را در مارس گذشته در یک استودیوی غارنشین در اینجا در صندلی سنت برنارد پریش، حدود 20 دقیقه رانندگی از محله فرانسوی نیواورلئان به پایان رسانده بودند. هوای غروب بخار بود و آنها […]

دانلود زیرنویس سریال Interview with the Vampire 2022 چالمته، لا. – بازیگران جیکوب اندرسون و سام رید به تازگی فیلمبرداری صحنه ای را در مارس گذشته در یک استودیوی غارنشین در اینجا در صندلی سنت برنارد پریش، حدود 20 دقیقه رانندگی از محله فرانسوی نیواورلئان به پایان رسانده بودند. هوای غروب بخار بود و آنها از برنامه تیراندازی خسته به نظر می رسیدند که آنها را مجبور می کرد ساعت های خون آشام را زیر نورهای داغ نگه دارند.

همانطور که آنها صحبت می کردند، درخششی از خود می دادند، و این فقط به خاطر لنزهای تماسی نقاشی شده با دست نبود که آنها را شبیه ببرها یا راورها می کرد.

همچنین به این دلیل بود که آن‌ها در نقطه‌ی شیرین خود بودند، و به‌عنوان افراد بیگانه‌ای که خود را توصیف می‌کردند بزرگ شده بودند و علاقه‌ای به جنبه‌های تاریک هنر داشتند – شیاطین ادبی پو برای رید، موسیقی‌های متن طیفی پورتی‌هد برای اندرسون. و این‌جا، سال‌ها بعد، لباس‌های رگ‌تایم برای بازی در دو تن از دوست‌داشتنی‌ترین افراد فرهنگ عامه به تن کردند: لستات و لوئیس از رمان آن رایس «مصاحبه با خون‌آشام»، اقتباسی جدید و طولانی از آن که یکشنبه در روز اول پخش می‌شود.

دانلود زیرنویس سریال Interview with the Vampire 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Interview with the Vampire 2022 اندرسون 32 ساله که نقش لوئیس خونخوار بی میل را بازی می کند، می گوید: «من یک آدم عصبی بسیار مغرور هستم. “من عاشق فانتزی هستم. من یک ایمو هستم. من حدس می زنم کمی گوت هستم. این یک رویاست.” ( طرفداران «بازی تاج و تخت» این بازیگر بریتانیایی را به عنوان کرم خاکستری رهبر گروه Unsullied می شناسند.)

رید 35 ساله با حساسیت مشابهی بزرگ شده بود. به عنوان یک پسر در استرالیا، او دوست داشت برای هالووین لباس خون آشام بپوشد، و بعداً حماسه های جادویی خون رایس را بلعید. او گفت که در بازی در نقش لستات احساس مسئولیت می‌کند که این نویسنده را که تقریباً یک سال پیش در ۸۰ سالگی درگذشت، به درستی انجام دهد.

او می‌گوید: «زمانی که منبع منبع را دوست دارید و خودتان هم طرفدار آن هستید، همان فشاری را که دیگر دوستداران کتاب انجام می‌دهند، بر خود وارد می‌کنید. “فشار خودم این است که در مورد چیزی که خیلی دوستش دارم عدالت را رعایت کنم.”

و فشار وجود دارد. در دورانی که تحت سلطه جهان‌های تله‌سینماتیکی بی‌پایان قابل گسترش مانند مارول و «جنگ ستارگان» است، AMC موفقیت‌های زیادی در سریال دارد. این شبکه که حقوق «مصاحبه» و 17 رمان دیگر رایس را از دو مجموعه ادبی او به دست آورد، قصد دارد این فهرست را در حداقل پنج سری جدید در دهه آینده بچرخاند.

با توجه به واکنش‌های نژادپرستانه و اغلب نژادپرستانه اخیراً به پیش درآمد «ارباب حلقه‌ها» آمازون، «حلقه‌های قدرت» و پیش‌درآمد «بازی تاج و تخت» شبکه HBO، «خانه اژدها»، این نسخه جدید از «مصاحبه» مشخص شد. تا ترول ها را بیرون بیاورد، همانطور که در واقع قبلاً انجام داده است. این سریال همچنین باید با فیلم اقتباسی نیل جردن در سال 1994 رقابت کند، که هر عیبی که داشت، بسیار موفق بود و به تثبیت وجهه محبوب لستات و لوئیس در نقش تام کروز و برد پیت کمک کرد.

زیرنویس سریال Interview with the Vampire 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Interview with the Vampire 2022 رولین جونز («پری میسون»، «ویدز»)، خالق و مجری برنامه، ماه گذشته در یک مصاحبه ویدیویی گفت که می‌دانست افراد متنفری وجود خواهند داشت. اما او همچنین اصرار داشت که این سریال به شدت به روح و نثر کتاب که او آن را «قطعه ای اساسی از ادبیات آمریکا» می خواند، «به شدت محترمانه» است.

او استدلال کرد که چیزی که رمان را عالی کرده است «زندگی درونی است»، اما «تقریباً همیشه درام ضعیفی ایجاد می‌کند». بنابراین، ترفند این بود که سعی کنیم راه‌های جدیدی برای بیرونی کردن آن درام برای مخاطبان تلویزیونی مدرن پیدا کنیم، همانطور که او تصور می‌کرد رایس ممکن است می‌خواست. همانطور که او و سایر نویسندگان کار می کردند، جونز این سوال را در ذهن داشت: “این نویسنده وحشی در سال 1976 اگر همین الان در این اتاق بود چه می کرد؟”

او افزود: «چیزی ذاتی در این داستان وجود دارد که می‌خواهد هر نسل دوباره مرور شود». او گفت که انجام این کار «تجلیل از آن بود، نه هتک حرمت».

«مصاحبه با خون آشام» که در سال 1976 منتشر شد، یکی از پرخواننده ترین داستان های خون آشام در جهان است، و مسلماً تأثیرگذارترین داستان از زمان «دراکولا» برام استوکر در سال 1897 است. داستان نجیب زاده فرانسوی، لستات دو لیونکورت، یک اغواگر فاسد. – شکنجه‌گر، و لویی دو پونت دولاک، مرد جوان‌تری که او را به همراه مرده‌اش تبدیل می‌کند، میلیون‌ها نفر فروخته و ده‌ها دنباله را که مجموعاً با نام The Vampire Chronicles شناخته می‌شوند، به فروش رسانده است که با هم ده‌ها میلیون نفر دیگر فروخته‌اند.

استنلی استپانیک، استادیار زبان و ادبیات اسلاوی که کلاسی به نام «دراکولا» را در دانشگاه ویرجینیا تدریس می‌کند، گفت: کتاب رایس با ایجاد احساس انسان‌تر در خون‌آشام‌ها شکست خورد. این به ویژه در مورد لوئیس، راوی آن صادق است.

استپانیک گفت: «او داستان را از منظر اول شخص، از طریق صدای او، برای اکثر کتاب تعریف کرد. “به نظر می رسد او پشیمان است.”

زیرنویس سریال Interview with the Vampire 2022 - بلو سابتايتل

هنگامی که AMC در سال 2020 اعلام کرد که حقوق «مصاحبه» را به دست آورده است، رایس آن را «یکی از مهم‌ترین و هیجان‌انگیزترین معاملات دوران حرفه‌ای من» خواند. او خلاقانه با سریال درگیر نبود، اما آنچه دو سال بعد ظاهر شد – عنوان کامل آن “مصاحبه آن رایس با خون آشام” است – از بسیاری جهات به منبع منبع او وفادار است. (فصل 1 بر اساس بخشی از رمان اول ساخته شده است.) هنوز مصاحبه ای با یک خون آشام، یک عاشقانه ابدی خیانتکارانه، یک دختر غیرقابل کنترل و یک خون آشام هیولا وجود دارد. نیواورلئان، زادگاه رایس، یک مکان محوری است.

جونز در طول یک پیاده روی آرام عصرانه در مجموعه در ماه مارس، برخی از تغییرات را به نمایش گذاشت. خدمه در سال 1910، نه در قرن هجدهم، مانند رمان، خیابانی ساخته بودند که شبیه استوری ویل، یک منطقه لوکس چراغ قرمز در نیواورلئان باشد. سقف‌های بلند یک پنت‌هاوس شیک در جایی که شبیه دبی امروزی ساخته شده است، سر به فلک کشیده است، جایی که لویی دوباره با خبرنگار (با بازی اریک بوگوسیان) ملاقات می‌کند که در این کتاب دهه‌ها قبل، در سانفرانسیسکو دهه 1970 با او مصاحبه کرده بود.

جونز از روی صندلی کارگردانی بیلی باس که در آن زمان ۱۸ ساله بود، نقش کلودیا را تماشا کرد. در این رمان، کلودیا یک کودک 5 ساله سرسخت است که لستات او را به دختر خون آشام خود و لویی تبدیل می کند. در این سریال، او 14 ساله است، در حالی که در آغاز بلوغ در بدن گیر کرده است تا از نظر عاطفی بالغ شود.

زیرنویس Interview with the Vampire 2022 - بلو سابتايتل

سپس آرایش نژادی شخصیت ها وجود دارد. لویی دیگر سفید پوست نیست، همانطور که به شدت در رمان حضور دارد. (او یک مزرعه در لوئیزیانا و صاحب برده است وقتی با لستات در سال 1791 ملاقات می کند.) در نمایش، لوئیس یک صاحب فاحشه خانه کریول است که در دایره های سفید رنگ سفر می کند و در خلبان اظهار تاسف می کند که نمی تواند «یک سیاهپوست آشکارا  باشد. ”

لستات سفید باقی می‌ماند، که باعث می‌شود زوج‌های آن‌ها بین نژادی شوند. جونز گفت که تغییرات کلی او مربوط به آنچه “برای یک فصل و یک سریال کار می کند” بود، به خصوص برای لوئیس.

او گفت: “شما نه به قسمت اول بلکه به فصل 5 فکر می کنید.” “من یک فرد بسیار پیچیده و در نهایت خودخواه می خواستم، نه این معصوم و مهربان.”

زیرنویس Interview with the Vampire 2022 - بلو سابتايتل

طرفداران رایس دو سال مشتاق بودند تا ببینند سریال های AMC چه چیزی را در اختیار دارند، و از آنجایی که تریلرهای متعدد و قطره ها و قطره های مختلف در مورد تولید پخش شده است، واکنش ها در سایت های طرفداران از شور تا خشم متغیر بوده است. برخی از گروه‌های خصوصی فیس‌بوک اختصاص داده شده به Vampire Chronicles به قدری عصبانی شدند که مدیر مجبور شد به اعضا هشدار دهد که نظرات “هنگام بحث در مورد نمایش آینده بیش از حد سمی شده‌اند.” (نه مدیر و نه چند نفر از افرادی که نظرات منفی را ارسال کرده اند، درخواست نظر را برگرداندند.)

دیگران، مانند مری هوتر، ویرایشگر ویدیو از گرند رپیدز، میش، و خواننده رایس در بیشتر 46 سال زندگی خود، گفتند که مشتاقانه منتظر این مجموعه است. او گفت، وقتی نوبت به این نمایش می‌رسد، طرفداران در جوامع آنلاین آن رایس که او می‌خواند، «بیشتر همه در مورد فوق بودن آن هستند». او افزود، امید این است که این سریال بیشتر «اثیری، گوتی، با داستانی بسیار اغواکننده و تقریباً عاشقانه بین لستات و لوئیس» باشد.

جونز گفت که اگر کسی کتاب مورد علاقه‌اش را بگیرد و آن را تبدیل به یک کتاب جدید کند، نگران می‌شود. و اگر طرفداران رایس آن را تماشا کنند و هنوز «طراحی بزرگ کاری که ما انجام دادیم» را دوست نداشته باشند؟

او با لبخندی بی‌سابقه گفت: «آن‌ها می‌توانند در کامیک کان بعدی، من را شکست دهند.

صحبت‌های طرفداران هر چه که باشد، تقریباً مطمئناً یک مزیت است زیرا «مصاحبه» در این فصل به مجموعه‌ای از خون‌آشام‌های جدید سرازیر می‌شود که مانند «مصاحبه»، اسطوره‌های باستانی را به‌روزرسانی و متنوع می‌کند، از جمله «اجازه دهید حق وارد شود» از Showtime. “آکادمی خون آشام” ساخته طاووس و کمدی “رجینالد خون آشام” سایفی. کمدی FX “What We Do in the Shadows” همچنان محبوب است و قبلاً برای فصل پنجم و ششم تمدید شده است.

اسطوره خون آشام با مضامین همیشگی خود، آشکارا ثابت کرده است که چارچوبی فوق العاده انعطاف پذیر و بادوام است که برای تغییر شکل بی پایان آماده است – می تواند داستان خون آشامی را برای هرکسی که احساس می کند غریبه است وجود داشته باشد، همانطور که اندرسون احساس می کند بزرگ شده است.

او در یک تماس ویدیویی بعدی در ماه آگوست گفت: “امیدوارم مردم در این شخصیت‌ها، که به شدت احساس شرم، اندوه و گناه می‌کنند، ببینند که هیولا نیستند، حتی اگر احساس می‌کنند هیولا هستند.” “امیدوارم مردم ببینند که این جشنی است برای جست‌وجوی پذیرش خود، و این که جستجوی معنا یک تفنن نیست.”

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,