دانلود زیرنویس سریال Dolls’ Frontline 2022 – بلو سابتايتل

مهر 29, 1401
3 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Dolls’ Frontline 2022 پس از اینکه جنگ جهانی سوم جمعیت جهان را از بین برد و مقادیر زیادی از زمین ها را غیرقابل سکونت کرد، پیمانکاران نظامی خصوصی مختلف شروع به استفاده از اندرویدهای رزمی – همچنین به عنوان “T-Dolls” – برای حفظ صلح در کشورهای بی ثبات کردند. براي دانلود زيرنويس […]

دانلود زیرنویس سریال Dolls’ Frontline 2022 پس از اینکه جنگ جهانی سوم جمعیت جهان را از بین برد و مقادیر زیادی از زمین ها را غیرقابل سکونت کرد، پیمانکاران نظامی خصوصی مختلف شروع به استفاده از اندرویدهای رزمی – همچنین به عنوان “T-Dolls” – برای حفظ صلح در کشورهای بی ثبات کردند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال Dolls' Frontline 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Dolls’ Frontline 2022 در حالی که از نظر فیزیکی برتر از جنگجویان گوشت و خون هستند، T-Doll ها قادر به تدوین برنامه های پیچیده نیستند و بنابراین به یک فرمانده انسانی برای صدور دستور نیاز دارند.

دانلود زیرنویس سریال خط مقدم عروسک ها 2022 سانگویس فری یک تولیدکننده پیشرو در صنعت T-Doll بود تا اینکه آنها سعی کردند یک T-Doll تخصصی را به عنوان تنها فرمانده شرکت نصب کنند – که منجر به مرگ فوری همه در آن تأسیسات شد. هوش مصنوعی سرکش با در دست گرفتن کنترل کارخانه های سنگویس، به بقایای بشر اعلام جنگ کرد.

زیرنویس سریال Dolls' Frontline 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Dolls’ Frontline 2022 گریفین و کریوگر که اکنون با تهاجم روبات‌های متخاصم روبرو است، تنها سازمان شبه‌نظامی است که به اندازه کافی قوی است که بتواند در برابر رویارویی مقاومت کند و پیشرفت‌های مخرب آنها را متوقف کند.

زیرنویس سریال خط مقدم عروسک ها 2022 با بررسی وقایع مربوط به تجاوز سنگویس فری، گروه ویژه «تیم ضد باران» به دنبال اطلاعات بسیار محرمانه در یک انبار متروکه می‌گردند، اما در مدت کوتاهی در کمین قرار می‌گیرند. به امید محافظت از یافته های خود، گروه به طور موقت منحل می شود و هر عروسک مخفی می شود.

زیرنویس Dolls' Frontline 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس خط مقدم عروسک ها 2022 در همین حال، جنتیان تنبل اما با استعداد توسط گریفین به عنوان یک فرمانده تازه کار استخدام می‌شود و اولین ماموریت حیاتی خود را به او واگذار می‌کند – ردیابی Team Anti-Rain و بازیابی اطلاعات طبقه‌بندی شده قبل از اینکه سانگویس فری بتواند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,