ثبت‌نام ۱۴۵۰ نفر از دانشگاهیان لرستان در جشنواره قرآنی «هدهد»

آذر 5, 1400
16 بازدید

ایسنا/لرستان کارشناس قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ثبت‌نام ۱۴۵۰ نفر از دانشگاهیان استان در جشنواره قرآنی «هدهد» خبر داد. نگار محمدنیا با اشاره به فراخوان بیست‌وششمین دوره جشنواره قرآن و عترت «هدهد» در لرستان به ایسنا گفت: با فراخوان این جشنواره قرآنی ۱۴۵۰ نفر از دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه علوم […]

ثبت‌نام ۱۴۵۰ نفر از دانشگاهیان لرستان در جشنواره قرآنی «هدهد»

ایسنا/لرستان کارشناس قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ثبت‌نام ۱۴۵۰ نفر از دانشگاهیان استان در جشنواره قرآنی «هدهد» خبر داد.

نگار محمدنیا با اشاره به فراخوان بیست‌وششمین دوره جشنواره قرآن و عترت «هدهد» در لرستان به ایسنا گفت: با فراخوان این جشنواره قرآنی ۱۴۵۰ نفر از دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای شرکت در این جشنواره قرآنی ثبت‌نام کردند.

وی با بیان اینکه جشنواره «هدهد» ویژه دانشجویان، کارمندان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در شش بخش آوایی، ادبی، پژوهشی، تیمی، فن‌آوری، معارفی و هنری در ۵۵ رشته برگزار می‌شود، استقبال دانشگاهیان لرستان از این جشنواره قرآنی را در مقایسه با جشنواره سال قبل چشمگیر دانست و افزود: امسال شاهد روند رو به رشد ثبت‌نام دانشجویان و اساتید در جشنواره قرآنی هدهد بوده‌ایم.

محمدنیا با بیان اینکه جشنواره قرآنی هدهد یکی از فعالیت‌های شاخص معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌هاست که در بخش‌های شش‌گانه آوایی، پژوهشی، فناوری اطلاعات، ادبی، هنری، معارفی، قرآنی، مذهبی و فرهنگی برگزار می‌شود، افزود: از مجموع ۱۴۵۰ نفر شرکت‌کننده در این جشنواره قرآنی ۳۴۰ نفر دانشجو، ۹۴ نفر اساتید و عضو هیئت علمی و  ۱۰۱۶ نفر نیز از کارکنان دانشگاه هستند.

به گزارش ایسنا، بیست‌وششمین دوره از جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور «هدهد» مانند سال‌های گذشته در دو مرحله دانشگاهی و سراسری برگزار خواهد شد و در گروه دانشجویان در تعدادی از رشته‌ها، مرحله ملی نیز اجرا خواهد شد و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی مراجعه کنند.

انتهای پیام