تعیین دو نقاهت‌گاه برای بیماران کرونایی در خرم‌دره

آذر 2, 1400
12 بازدید

ایسنا/زنجان فرماندار خرم‌دره، از تعیین دو نقاهت‌گاه برای بیماران کرونایی در این شهرستان خبر داد. حجت محمدی ظهر امروز (۱۹ فروردین) در جلسه ستاد پیشگیری از کرونا شهرستان خرم‌دره، اظهار کرد: زنجان جزو استان‌هایی است که ورود مسافران به آن کنترل و با همت کادر بهداشت و درمان و نیز همه عوامل در راستای مبارزه با […]

تعیین دو نقاهت‌گاه برای بیماران کرونایی در خرم‌دره

ایسنا/زنجان فرماندار خرم‌دره، از تعیین دو نقاهت‌گاه برای بیماران کرونایی در این شهرستان خبر داد.

حجت محمدی ظهر امروز (۱۹ فروردین) در جلسه ستاد پیشگیری از کرونا شهرستان خرم‌دره، اظهار کرد: زنجان جزو استان‌هایی است که ورود مسافران به آن کنترل و با همت کادر بهداشت و درمان و نیز همه عوامل در راستای مبارزه با کرونا گام‌های بلندی برداشته شد.

وی با بیان این‌که در سطح جهانی نیز با شیوع کرونا شاهد کمبود اقلام بهداشتی هستیم، ادامه داد: این کمبودها در کشورهای پیشرفته جهان از جمله آمریکا نیز دیده می‌شود.

این مسئول با تاکید بر این‌که همه در هر لباس و صنفی باید در زمینه مبارزه با کرونا احساس مسئولیت کنند، یادآور شد: ماندن در خانه بهترین یاری‌گر حوزه بهداشت و درمان در مبارزه با کرونا است.

فرماندار خرم‌دره با اشاره به این‌که با برگزاری ستاد تنظیم بازار، شاهد کمبود عرضه نان در سطح شهرستان طی یک ماه گذشته نبودیم، ادامه داد: اقلام ضروری مردم نیز از جمله برنج، مرغ و گوشت‌ افزایش قیمت نداشته است.

وی با اشاره به تعطیلی برخی صنوف در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، بیان کرد: ۷ واحد متخلف در این زمینه پلمب شد که اکثر این واحدها بنگاه‌ها بودند.

محمدی با بیان این‌که سالن ۹ دی و سالن ولیعصر به عنوان نقاهت‌گاه بیماران کرونایی در این شهرستان در نظر گرفته شده است، یادآور شد: این دو نقطه فعلا پاسخ‌گوی نیازهای شهرستان در این حوزه است.

فرماندار خرم‌دره با اشاره به این‌که در سه نقطه شهر ایستگاه‌های بازرسی مستقر شده است، بیان کرد: در این ایستگاه‌ها ورود و خروج‌ مسافران به شهر کنترل می‌شود.

وی با اشاره به این‌که با شیوع کرونا بسیاری از افراد مانند دوران جنگ احساس مسئولیت کرده و به میدان جنگ با این‌ مبارزه وارد شدند، خاطرنشان کرد: برخی‌ها به صورت نقدی و برخی نیز در قالب پویش‌های مردمی به صف مبارزه با این بیماری پیوسته‌اند.

منبع:ایسنا