تعداد بیماران بستری در گراش صفر شده است

شهریور 20, 1400
18 بازدید

  به گفته معاون درمان دانشکده علوم پزشکی گراش، در پی کاهش ورودی بیماران کرونایی در گراش، بخش کرونا بیمارستان این شهر تعطیل شد. دکتر محقق شنبه ۲۰ شهریور به خبرنگاران گفت: با تلاش شبانه روزی کادر بهداشت و درمان و همراهی خوب مردم، هیچ بیمار کرونایی در بخش تنفس بیمارستان گراش بستری نیست و بخش […]

تعداد بیماران بستری در گراش صفر شده است

  به گفته معاون درمان دانشکده علوم پزشکی گراش، در پی کاهش ورودی بیماران کرونایی در گراش، بخش کرونا بیمارستان این شهر تعطیل شد.

دکتر محقق شنبه ۲۰ شهریور به خبرنگاران گفت: با تلاش شبانه روزی کادر بهداشت و درمان و همراهی خوب مردم، هیچ بیمار کرونایی در بخش تنفس بیمارستان گراش بستری نیست و بخش کرونا هم‌اکنون تعطیل است.

او با بیان اینکه بر اساس آخرین اعلام آزمایشگاه کرونا، از تست‌های ارسالی به آزمایشگاه فقط یک بیمار جدید شناسایی شده است، افزود: در زمان اوج بیماری کرونا در موج پنجم، ۳ بخش بیمارستان گراش درگیر این بیماری بود و آمار بخش تنفس و بستری‌های موقت به بیش از ۱۲۰ نفر می‌رسید، ولی به لطف خداوند و همراهی مردم توانستیم این بحران را پشت سر بگذاریم.

مساح، معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی گراش نیز گفت: اکنون در شهرستان گراش استان فارس واکسیناسیون افراد ۳۰ سال به بالا در حال انجام است و از امروز هم واکسیناسیون دانشجویان در مجموعه درمانی آبشار اندیشه گراش آغاز شده است.

مساح خاطرنشان کرد: تا امروز بیش از ۲۵ هزار و ۴۵۴ دوز واکسن کرونا در گراش تزریق شده که از این تعداد ۱۵ هزار ۷۴۵ نفر نوبت اول و ۹ هزار و ۷۰۹ نفر واکسن نوبت دوم بوده است.

منبع: ايسنا