تسریع در اجرای غربالگری کرونا برای اتباع خارجی و هماهنگی بین دستگاه‌ها

آذر 3, 1400
11 بازدید

ایسنا/تهران فرماندار شهرستان قرچک هم از اجرای طرح غربالگری کرونا برای اتباع خارجی این شهرستان خبر داد و ضمن تاکید بر تسریع در اجرای این طرح، از ادارات خواست هماهنگی و همکاری لازم را با سپاه پانزده خرداد و شبکه بهداشت و درمان داشته باشند. بهمن خطیبی ‌در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در […]

تسریع در اجرای غربالگری کرونا برای اتباع خارجی و هماهنگی بین دستگاه‌ها

ایسنا/تهران فرماندار شهرستان قرچک هم از اجرای طرح غربالگری کرونا برای اتباع خارجی این شهرستان خبر داد و ضمن تاکید بر تسریع در اجرای این طرح، از ادارات خواست هماهنگی و همکاری لازم را با سپاه پانزده خرداد و شبکه بهداشت و درمان داشته باشند.

بهمن خطیبی ‌در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرستان قرچک با محوریت انجام هماهنگی‌های لازم بین ادارات در اجرای طرح غربالگری اتباع خارجی که با حضور خدایی‌راد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و دیگر اعضا برگزار شد ، بیان کرد: به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، بسیج ملی غربالگری اتباع خارجی طی تفاهم نامه‌ای بین سپاه پاسداران و وزارت بهداشت و درمان در کل کشور در حال انجام است و در شهرستان قرچک نیز توسط شبکه بهداشت و درمان و سپاه پانزده خرداد و همکاری سایر ادارات و نهادها اجرا خواهد شد.

وی به ضرورت اهتمام جدی مسئولان در اجرای تمامی مصوبات جلسات تاکید کرد و خواستار تداوم همکاری مردم در مقابله با این بیماری شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک یادآور شد: طرح غربالگری کرونا ویژه کلیه اتباع مجاز و غیرمجاز بوده که هدف از آن رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی همه ساکنین در شهرستان چه ایرانی و چه اتباع خارجی و همچنین درمان بموقع مبتلایان است که در مدت یک هفته انجام خواهد شد.

خطیبی اظهار کرد: باید از تمامی ظرفیت‌های شهرستان برای اجرای هرچه بهتر طرح فاصله‌گذاری اجتماعی که نتایج خوبی در بر داشته، بهره بگیریم.

گفتنی‌است تاکنون ۹۱ درصد مردم شهرستان قرچک در طرح غربالگری الکترونیکی کرونا شرکت کرده اند.

منبع:ایسنا