تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

مرداد 17, 1400
70 بازدید

یک عضو هیئت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. علی کریمی فیروزجایی در جلسه علنی امروز (سه‌ شنبه ۱ تیر ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد: مهدی طغیانی به همراه ۴۳ نماینده به وزیر نفت: لزوم توجه […]

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

یک عضو هیئت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

علی کریمی فیروزجایی در جلسه علنی امروز (سه‌ شنبه ۱ تیر ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

مهدی طغیانی به همراه ۴۳ نماینده به وزیر نفت: لزوم توجه به درخواست‌ها و مشکلات ناوگان حمل و نقل سوخت و فرآورده‌های نفتی.

عباس مقتدایی به وزیر بهداشت: لزوم نظارت مستمر بر بهداشت صنایع غذایی. همچنین تذکر به وزیر کشور: ضرورت حذف جریمه رانندگان تاکسی اینترنتی به علت تردد در ساعت محدودیت کرونایی. به رئیس جمهور: لزوم رسیدگی به گلایه کارمندان وزارت ورزش در خصوص افزایش حقوق و عدم اقدام لازم توسط سازمان برنامه و بودجه.

علی علیزاده به همراه ۱۴ نفر از نمایندگان به وزیر صمت: لزوم آغاز احداث شبکه انتقال برق معادن در منطقه جنوب دامغان و شاهرود. به همراه ۵۲ نفر از نمایندگان به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم توجه فوری به دام‌های عشایر.

فرهاد بشیری به همراه ۵۷ نفر از نمایندگان به وزرای اقتصاد و صمت: ضرورت جلوگیری از افزایش قیمت خودروها توسط شورای رقابت با توجه به کاهش نرخ ارز. به همراه ۵۱ نفر از نمایندگان به وزیر صمت: لزوم ساماندهی توزیع شکر در کشور و جلوگیری از فروش چندنرخی آن.

احمد مرادی به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم تسریع در رسیدگی به خسارات بارندگی، سیل و تگرگ در حوزه انتخابیه.

علیرضا ورناصری قندعلی به همراه ۳۹ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: ضرورت مدیریت قیمت کالاهای اساسی به ویژه اقلام غذایی و کوتاه کردن مسیر زنجیره تولید و توزیع. به رئیس جمهور: ضرورت تسریع در ارائه گزارش عملکرد ۸ ساله دولت و پرهیز از مسائل حاشیه‌ای.

سیدمحمود نبویان به همراه ۶۴ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: لزوم جلوگیری از شکل‌گیری خسارت دیگری در مذاکرات و ضرورت تأمین منافع اقتصادی ملت ایران.

احمد محرم زاده یخفروزان به وزیر ورزش و جوانان: علت عملیاتی نشدن اجرای طرح ورزشگاه ۵ هزار نفری اهر با توجه به تأمین اعتبار چیست؟

حبیب الله دهمرده به وزیر کشور: چرا در رابطه با وضعیت آشفته شهر زابل علیرغم تذکرات و قول‌های فراوان اقدام جدی صورت نگرفته است؟ همچنین تذکر به وزیر راه و شهرسازی: چرا در رابطه با برخی از پل‌ها و تقاطع‌های زابل و شهرستان حوزه انتخابیه علیرغم قول‌های فراوان هنوز اقدام جدی صورت نگرفته است؟

بهروز محبی نجم آبادی به همراه ۵۲ نفر از نمایندگان به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم تسریع در تامین نهاده مورد نیاز دامداران جهت ادامه حیات دام های مولد با توجه به خشکسالی. به همراه ۴۸ نفر از نمایندگان به وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت: لزوم مدیریت و پشتیبانی از طرح‌های صنایع تبدیلی و سردخانه های مجهز.

تذکر منصورعلی زارعی کیاپی به وزیر راه و شهرسازی: علت تعطیلی طرح بازسازی جاده ساری به کام کیاسر با توجه به تصادفات مکرر و خسارت جانی و مالی سنگین. به وزیر جهاد کشاورزی: لزوم رفع موانع تولید صنعت مرغداری با توجه به گرانی جوجه یک روزه و افزایش هزینه‌ها. همچنین ضرورت اقدام لازم جهت نگهداری راه‌های دسترسی به جنگل در طرح تنفس جنگل‌ها. به وزیر کشور: لزوم تسریع در وضعیت نگران کننده جمع آوری پسماند در مرکز استان مازندران و شهرستان میان درود.

منبع:ایسنا