تجلیل از دانش آموزان کرمانشاهی برگزیده پرسش “زنگ انقلاب”

مرداد 17, 1400
51 بازدید

آیین تجلیل از جمعی از دانش آموزان برگزیده پرسش “زنگ انقلاب” در کرمانشاه  برگزار شد. مجید یزدان پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، امروز(اول تیر) در این آیین که با حضور استاندار کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: در مجموع بیش از دو هزار اثر از سوی دانش آموزان استان برای پاسخ به پرسش زنگ […]

تجلیل از دانش آموزان کرمانشاهی برگزیده پرسش "زنگ انقلاب"

آیین تجلیل از جمعی از دانش آموزان برگزیده پرسش “زنگ انقلاب” در کرمانشاه  برگزار شد.

مجید یزدان پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، امروز(اول تیر) در این آیین که با حضور استاندار کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: در مجموع بیش از دو هزار اثر از سوی دانش آموزان استان برای پاسخ به پرسش زنگ انقلاب استان کرمانشاه به آموزش و پرورش رسیده بود که در در ارزیابی های اولیه آثار  ۱۹۰ نفر از  این دانش آموزان به مرحله نهایی راه پیدا کردند.

وی اضافه کرد: در نهایت آثار ارسالی از سوی ۴۲ نفر از دانش آموزان برگزیده شدند که امروز از هشت نفر از این دانش آموزان به صورت نمادین تجلیل شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه موضوع پرسش انقلاب امسال را  تحقیق در مورد ویژگی های شخصیتی شهید حاج قاسم سلیمانی به ویژه شجاعت و دلیری ایشان عنوان کرد.

یزدان پناه در ادامه اشاره ای هم به در دست اقدام بودن اجرای طرح خانه دار شدن فرهنگیان فاقد مسکن استان در قالب طرح  اقدام ملی مسکن داشت و گفت: بر مبنای تفاهمنامه ای که برای تامین مسکن فرهنگیان فاقد مسکن بین وزارت آموزش وپرورش و وزارت راه و شهرسازی منعقد شده، قرار است ظرف دو ماه آینده مشکل تامین و واگذاری زمین این واحدها در شهرستان های استان حل شود.

وی با بیان اینکه مشکل تامین زمین این واحدها در شهر کرمانشاه تقریبا مرتفع شده، اضافه کرد:  هم اکنون درخواست واگذاری زمین این طرح به فرهنگیان واجد شرایط برای انجام بقیه مراحل و معرفی به بانک برای اخذ تسهلات ساخت را داریم.

وی با بیان اینکه ۶۹۹۷ نفر از فرهنگیان استان کرمانشاه در مرحله اولیه طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده بودند،  گفت: پس از بررسی و پالایش های صورت گرفته ۱۷۷۶ نفر از فرهنگیان استان دارای شرایط بودند و مابقی یا تایید نشده و یا تعدادی از آنها در زمان مقرر موفق به تکمیل مدارک خود نشده اند که خواستار باز شدن مجدد سامانه برای تکمیل ثبت نام این افراد هستیم.

منبع:ایسنا