تاکید بر اجرای سریع‌تر مصوبات هفتمین اجلاسیه کمیسیون مشترک ایران و قطر

مرداد 17, 1400
37 بازدید

روسای ایرانی و قطری کمیسیون همکاری‌های مشترک دو کشور از طریق ویدئوکنفرانس دیدار کردند.  در ابتدای این دیدار، علی الکواری -وزیر صنعت و تجارت قطر، برگزاری موفقیت آمیز انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت و برای ملت و دولت ایران آرزوی موفقیت و بهروزی کرد. رضا اردکانیان- وزیر نیروی ایران نیز ضمن تشکر از […]

تاکید بر اجرای سریع‌تر مصوبات هفتمین اجلاسیه کمیسیون مشترک ایران و قطر

روسای ایرانی و قطری کمیسیون همکاری‌های مشترک دو کشور از طریق ویدئوکنفرانس دیدار کردند.

 در ابتدای این دیدار، علی الکواری -وزیر صنعت و تجارت قطر، برگزاری موفقیت آمیز انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت و برای ملت و دولت ایران آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.
رضا اردکانیان- وزیر نیروی ایران نیز ضمن تشکر از تبریک وزیر قطری، از همکاری موثر و دوستانه دولت قطر طی چند سال گذشته به‌ویژه بابت ارسال دو محموله داروهای بیماری‌های خاص قدردانی کرد.
طبق اعلام وزارت نیرو، همچنین طرفین بر برگزاری هرچه سریع‌تر کمیته پیگیری اجرای مصوبات هفتمین اجلاسیه کمیسیون مشترک دو کشور تاکید کردند.
در این دیدار، طرفین موضوعات مختلف فی مابین در زمینه همکاری‌های صنعتی، گردشگری، ورزشی و سایر موضوعات مورد علاقه را بحث و بررسی کرده و تصمیمات لازم در جهت توسعه و تسریع همکاری‌های دو کشور اتخاذ کردند.
در پایان، وزیر قطری ابراز امیدواری کرد که در آینده‌ای نزدیک هشتمین اجلاسیه کمیسیون همکاری‌های مشترک دو کشور در شهر دوحه قطر برگزار شود.
وزیر نیروی ایران نیز ضمن استقبال از پیشنهاد طرف قطری ابراز امیدواری کرد که در دولت آینده ایران، روابط همچنان مستحکم و رو به رشد باشد.
منبع:ايسنا