بهترین بازیکن جهان از نگاه بازیکنان بوندسلیگا

دی 16, 1400
92 بازدید

در نظرسنجی که روزنامه کیکر در بین بازیکنان شاغل در بوندسلیگا برای انتخاب بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۲۱ انجام داد، لواندوفسکی بیشترین آراء را به خود اختصاص داد. به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، سال ۲۰۲۱ به پایان رسید. بسیاری انتظار داشتند که روبرت لواندوفسکی بعد از درخشش در دو فصل اخیر […]

بهترین بازیکن جهان از نگاه بازیکنان بوندسلیگا

در نظرسنجی که روزنامه کیکر در بین بازیکنان شاغل در بوندسلیگا برای انتخاب بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۲۱ انجام داد، لواندوفسکی بیشترین آراء را به خود اختصاص داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، سال ۲۰۲۱ به پایان رسید. بسیاری انتظار داشتند که روبرت لواندوفسکی بعد از درخشش در دو فصل اخیر بتواند توپ طلا را به دست آورد اما بازهم این مسی بود که توانست برنده این جایزه بزرگ شود.

بسیاری لواندوفسکی را شایسته کسب توپ طلای ۲۰۲۱ می‌دانند. در نظرسنجی که روزنامه کیکر در بین بازیکنان شاغل در بوندسلیگا انجام داد لواندوفسکی بیشترین رای را به خود اختصاص داد.

لواندوفسکی در این نظرسنجی که در بین ۲۴۳ بازیکن انجام شد ۴۳ و ۲ درصد آراء را به خود اختصاص داد.

بعد مهاجم بایرن مونیخ نوبت به محمد صلاح رسید که با ۲۰ درصد آراء در رده دوم قرار گرفت تا بعد از لواندوفسکی بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۲۱ از نظر بازیکنان بوندسلیگا باشد.

بعد از این دو بازیکن نوبت به مسی در رده سوم رسید.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,