بنت: ناتوانی اسرائیل در خرید موشک‌هایی برای گنبد آهنین خطرناک است

مرداد 21, 1400
23 بازدید

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که ناتوانی این رژیم در خرید موشک‌هایی برای سامانه پدافند هوایی “گنبد آهنین” خطرناک است.  به نقل از مرکز پخش “مکان” وابسته به رژیم صهیونیستی، نفتالی بنت، نخست‌وزیر این رژیم اظهار کرد: تمام تلاش خود را می‌کنیم بدون اعمال محدودیت‌هایی که به اقتصاد ضربه می‌زنند، موج جدید کرونا را مهار […]

بنت: ناتوانی اسرائیل در خرید موشک‌هایی برای گنبد آهنین خطرناک است

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که ناتوانی این رژیم در خرید موشک‌هایی برای سامانه پدافند هوایی “گنبد آهنین” خطرناک است.

 به نقل از مرکز پخش “مکان” وابسته به رژیم صهیونیستی، نفتالی بنت، نخست‌وزیر این رژیم اظهار کرد: تمام تلاش خود را می‌کنیم بدون اعمال محدودیت‌هایی که به اقتصاد ضربه می‌زنند، موج جدید کرونا را مهار کنیم.

بنت گفت: مقابله با نوع دلتای این ویروس نیازمند آن است که ما برای بیماران خطرناک‌تر در بیمارستان‌ها آماده شویم تا کمی زمان به دست آوریم و واکسیناسیون نتیجه دهد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی افزود: دیدن خانواده‌هایی که عزیزانشان را به خاطر کرونا از دست می‌دهند، قلب را به درد می‌آورد اما اینکه یک صاحب کسب و کار، تجارت خود را از دست می‌دهد، نیز دردناک است و ناتوانی اسرائیل در خرید موشک‌هایی برای گنبد آهنین نیز مساله خطرناکی است.

منبع: ايسنا