برگزاری کارگاه «مـدیـریـت خـشـم»

دی 8, 1400
89 بازدید

انجمن علمی مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری پژوهشکده کلام زنده، کارگاه «مدیریت خشم» را برگزار می کند. به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، “درباره هیجانات پر تکرار خود چه می دانید؟”، “آیا از طبیعت هیجان خشم و کارکرد آن در خود به اندازه ی کافی خبر دارید؟”، “آیا خشم برای شما پیامدهای ناخوشایند دارد؟”، […]

برگزاری کارگاه «مـدیـریـت خـشـم»

انجمن علمی مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری پژوهشکده کلام زنده، کارگاه «مدیریت خشم» را برگزار می کند.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، “درباره هیجانات پر تکرار خود چه می دانید؟”، “آیا از طبیعت هیجان خشم و کارکرد آن در خود به اندازه ی کافی خبر دارید؟”، “آیا خشم برای شما پیامدهای ناخوشایند دارد؟”، “خشم خود را چگونه ابراز می کنید؟”، “آیا می دانید خشمی که تبدیل به سکوت می شود بیرحمانه ترین نوع واکنش خشم است که منجر به خصومت، کینه گرفتن از رابطه و تولید نارضایتی عمیق از رابطه خواهد شد؟” و “اگر پرخاشگر هستی از پیامد مدل و نوع پرخاشگری خود آگاهی؟” از جمله مباحث و موضوعاتی است که در این برنامه محور بحث و گفت‌و گو قرار می گیرد.

این برنامه با تدریس افسانه سلیمی ـ دکترای روانشناسی، روز پنجشنبه ۹ دی ماه ۱۴۰۰، ساعت ۱۳ الی ۱۷، به صورت آنلاین برگزار می شود.

علاقه‌مندان می توانند برای ثبت نام از طریق لینک http://skillcenter.aut.ac.ir/events/anger-control-win1400-chem اقدام کنند.

برگزاری کارگاه «مـدیـریـت خـشـم»

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , ,