برگزاری مراسم سالگرد شهادت پرچمدار مبارزات انقلابی بوشهر

مرداد 21, 1400
47 بازدید

 چهل و سومین سالروز شهادت شهید ابوتراب عاشوری، مجاهد و پرچمدار مبارزات انقلابی بوشهر برگزار شد. امام جمعه چغادک پیش از ظهر امروز، در مراسم چهل و سومین سالگرد شهادت حجت‌الاسلام شهید شیخ ابوتراب عاشوری، پرچمدار انقلاب اسلامی در جوار مزار این شهید در چغادک اظهار کرد: شهید عاشوری و دیگر شهدا الگوی خوبی برای […]

برگزاری مراسم سالگرد شهادت پرچمدار مبارزات انقلابی بوشهر

 چهل و سومین سالروز شهادت شهید ابوتراب عاشوری، مجاهد و پرچمدار مبارزات انقلابی بوشهر برگزار شد.

امام جمعه چغادک پیش از ظهر امروز، در مراسم چهل و سومین سالگرد شهادت حجت‌الاسلام شهید شیخ ابوتراب عاشوری، پرچمدار انقلاب اسلامی در جوار مزار این شهید در چغادک اظهار کرد: شهید عاشوری و دیگر شهدا الگوی خوبی برای مردم به ویژه برای روحانیون در زمینه‌های مختلف هستند.

حجت‌الاسلام رضا خدری با بیان اینکه شهید عاشوری را می‌توان الگوی مناسبی به جهت سیاسی، انقلاب، فرهنگی و مذهبی دانست، گفت: این شهید فکر روشنی داشته است و همواره سعی می‌کرده جامعه را در مسیر صحیح هدایت و همراهی کند.

وی ادامه داد: شهید عاشوری حتی در سخنرانی‌های خود به مسائل بهداشت هم اهمیت می‌داد و بر توجه به امر بهداشت و درمان تاکید می‌کرد؛ این در حالی است که به‌طور معمول بیشتر توجه روحانیت در سخنرانی‌ها معطوف به بیان نکات دینی و مذهبی است اما این شخصیت روشنفکر با دید باز به دیگر مسائل جامعه توجه ویژه‌ای داشت.

امام جمعه چغادک خاطرنشان کرد: مبادا مراسم امام حسین(ع) را به گونه‌ای برگزار کنیم که در چشم دیگران طور دیگری دیده شود و فرصتی را برای سوء استفاده برخی فرصت طلبان مهیا کند.

منبع: ايسنا