برگزاری جلسات کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان فارس

مرداد 25, 1400
2 بازدید

سرپرست اداره‌کل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری جلسات کمیسیون پزشکی بنیاد استان فارس و همچنین کمیسیون تعیین درصد بر اساس ماده (87) قانون برنامه ششم توسعه خبر داد.  دکتر حمیدرضا متقی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد و حق پرستاری جانبازان در استان فارس گفت: جلسات این کمیسیون در […]

برگزاری جلسات کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان فارس

سرپرست اداره‌کل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری جلسات کمیسیون پزشکی بنیاد استان فارس و همچنین کمیسیون تعیین درصد بر اساس ماده (87) قانون برنامه ششم توسعه خبر داد.

 دکتر حمیدرضا متقی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد و حق پرستاری جانبازان در استان فارس گفت: جلسات این کمیسیون در روزهای ۲۱ و ۲۲ مرداد با حضور ۴ نفر از متخصصین، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی در محل کمیسیون پزشکی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس تشکیل شد که طی این جلسات ۲۴۵ نفر متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصین مربوطه ویزیت و معاینه شدند.

سرپرست اداره کل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: کمیسیون پزشکی تعیین درصد و حق پرستاری ویدئوکنفرانسی جانبازان استان فارس نیز در روز ۲۰ مرداد در همان محل تشکیل شد که ۱۵ نفر از متقاضیان توسط متخصصین ویزیت شدند.

وی درباره جلسه کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص تعیین درصد بر اساس ماده (۸۷) قانون برنامه ششم توسعه گفت: در جلسه روز ۱۸ مرداد این کمیسیون ۱۲۰ پرونده و در جلسه روز ۲۱ مرداد نیز ۱۳۱ پرونده مورد بررسی قرار گرفتند. همچنین ۲۴۳ پرونده حق پرستاری خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نیز در همین تاریخ در محل دبیرخانه کمیسیون پزشکی بررسی و حکم لازم برای آنان صادر شد.
منبع: ايسنا