برخی از اقلام دیجیتال NBA 2K23 بیش از همتایان واقعی خود هزینه دارند

برخی از اقلام دیجیتال NBA 2K23 بیش از همتایان واقعی خود هزینه دارند
مهر 3, 1401
92 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay یک بازیکن NBA 2K23 نشان می‌دهد که برخی از آیتم‌های دیجیتالی بیشتر از همتایان واقعی خود مانند دورگ در آمازون در مقایسه با نمونه‌های درون بازی قیمت دارند. برخی از بازیکنان NBA 2K23 متوجه شده‌اند که قیمت برخی از آیتم‌های درون بازی حتی از نسخه‌های فیزیکی […]

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay یک بازیکن NBA 2K23 نشان می‌دهد که برخی از آیتم‌های دیجیتالی بیشتر از همتایان واقعی خود مانند دورگ در آمازون در مقایسه با نمونه‌های درون بازی قیمت دارند.

برخی از بازیکنان NBA 2K23 متوجه شده‌اند که قیمت برخی از آیتم‌های درون بازی حتی از نسخه‌های فیزیکی بیشتر است، مانند دوراگ که در عنوان سالانه 2K Sports در واقع گران‌تر از واقعیت واقعی است. NBA 2K23 در اوایل این ماه منتشر شد و بازیکنان هنوز متوجه جزئیات کوچکی مانند قیمت‌های مشکوک ذکر شده در میان اشکالات و اشکالات جزئی در رقابت‌های رو در رو بسکتبال هستند.

مانند نسخه‌های قبلی NBA 2K، 2K23 پر از تراکنش‌های کوچک است که شامل گزینه‌های آرایشی می‌شود که به بازیکنان اجازه می‌دهد با لباس‌های منحصربه‌فرد در زمین بسکتبال به رقابت بپردازند. یکی از چشمگیرترین گزینه های لوازم آرایشی در جریان اخیر Dr Disrespect به نمایش گذاشته شد زیرا 2K Sports برای به تصویر کشیدن قهرمان دو دوره در بازی، ضبط حرکت انجام داده است. برخلاف باندل‌های بزرگ‌تر که ارزش بیشتری را ارائه می‌کنند، دوراگ NBA 2K23 15000 VC را به بازیکنان بازمی‌گرداند که معادل 4.99 دلار است، در حالی که دورگ فیزیکی به تنهایی 4.49 دلار قیمت دارد، که هر دو نمونه توسط کاربر Reddit، JimiForReal ارائه شده‌اند.

JimiForReal یک اسکرین شات NBA 2K23 را در کنار تصویری از فهرست آمازون برای معادل واقعی به اشتراک گذاشت تا به اندازه کافی تفاوت قیمت را منعکس کند، در حالی که نسخه درون بازی هوشمندانه با یک ارز مجازی به جای یک دلار پنهان شده است. اگرچه این فقط یک آیتم کوچک در NBA 2K23 با پیامدهای جزئی است، اما JimiForReal تصمیم گرفت که دورگ دیجیتال را به عنوان یک نمونه آسان برجسته کند، در حالی که سایر موارد مانند پیراهن و شلوار در بازی هزینه بیشتری نسبت به آمازون دارند.

بازیکنان NBA 2K23 می‌توانند ارز درون‌بازی را در مقادیر مختلف، از کمترین 5000 مجموعه تا 1.99 دلار و بالاترین باندل در حال اجرا، 99.99 دلار برای کسب 450000 VC به دست آورند. این امتیازها را می‌توان روی آیتم‌های کوچکی مانند دورگ در اسکرین شات JimiForReal تا موارد بزرگ مانند بازیکنان بهتر در فهرست NBA یا ویژگی‌هایی که برای گیم‌پلی مهم هستند، استفاده کرد. بازیکنان NBA 2K23 که تصمیم می‌گیرند پول خود را در VC خرج نکنند، همچنان می‌توانند با انجام بازی‌ها و انجام چالش‌های خاصی که هرکدام افزایش‌های کوچکی از ارز مورد نظر را ایجاد می‌کنند، آن را به دست آورند.

اگرچه بسیاری از طرفداران NBA 2K23 از پست JimiForReal استفاده کردند تا خنده دار بودن یک آیتم دیجیتالی را که هزینه آن بیشتر از همتای فیزیکی آن است را بیان کنند، یکی از بازیکنان اشاره کرد که ریز تراکنش های 2K Sports محدود به مدت زمان نگهداری مجوزها و سرورهای آنلاین است.

NBA 2K23 هم اکنون برای Nintendo Switch، PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S در دسترس است.

برچسب‌ها:, , , ,