برتری آماری تیم ملی بسکتبال جوانان مقابل مالی/ فلاح ستاره زمین شد

آبان 19, 1400
13 بازدید

تیم ملی بسکتبال جوانان ایران در روز خوب‌ بازیکنان ‌و خصوصا کاپیتان خود مقابل مالی پیروز شد. به گزارش ایسنا، تیم‌ ملی بسکتبال جوانان ایران در نخستین بازی خود از جدول بازنده‌های (برای رتبه‌های نهم تا شانزدهم) رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۲۱ لتونی، در روز خوب بازیکنان و خصوصا عملکرد درخشان پارسا فلاح کاپیتان خود، با نتیجه […]

برتری آماری تیم ملی بسکتبال جوانان مقابل مالی/ فلاح ستاره زمین شد

تیم ملی بسکتبال جوانان ایران در روز خوب‌ بازیکنان ‌و خصوصا کاپیتان خود مقابل مالی پیروز شد.

به گزارش ایسنا، تیم‌ ملی بسکتبال جوانان ایران در نخستین بازی خود از جدول بازنده‌های (برای رتبه‌های نهم تا شانزدهم) رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۲۱ لتونی، در روز خوب بازیکنان و خصوصا عملکرد درخشان پارسا فلاح کاپیتان خود، با نتیجه ۷۱ – ۵۹ مقابل مالی به پیروزی دست یافت.

تیم ملی ایران ۱۷ امتیاز از اشتباهات بازیکنان مالی، ۱۴ امتیاز از ضد حمله و ۲۱ امتیاز از موج دوم حملاتش کسب کرد. در مجموع ۲۶ امتیاز ایران از منطقه رنگی و ۲۱ امتیاز هم از پرتاب‌های پیرامونی کسب شد.

تیم مالی نیز در این‌ مسابقه ۱۳ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ‌ایران، ۶ امتیاز از ضد حملات و ۱۸ امتیاز هم از موج دوم حملاتش کسب کرد. در مجموع پورتوریکو ۳۸ امتیاز در منطقه رنگی و ۱۲ امتیاز از پرتاب‌های پیرامونی کسب کرد.

در انتهای این بازی، پارسال فلاح کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران با کسب ۲۱ امتیاز، ۸ ریباند، ۴ پاس گل، ۳ توپ ربایی و یک بلاک ضمن اینکه امتیاز آورترین بازیکن زمین شد، با تاثیرگذاری ۲۸ نیز به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

در سوی دیگر هم «عمر بالو» از مالی با کسب ۱۷ امتیاز، ۱۰ ریباند ضمن ثبت دبل‌دبل، با تاثیرگذاری ۲۴ بهترین بازیکن تیمش شد.

منبع:ایسنا