افتتاح اولین مرکز خودرویی واکسیناسیون کرونا در همدان

مرداد 21, 1400
4 بازدید

  سرپرست شهرداری همدان از افتتاح اولین مرکز خودرویی واکسیناسیون کرونا در شهر همدان، خبر داد. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری همدان،  مجید شاکری‌کرم اظهار کرد: با توجه به حضور گسترده مردم در برخی از مراکز واکسیناسیون و ازدحام و شلوغی، برخی از شهروندان اعم از سالمندان و یا معلولین را […]

افتتاح اولین مرکز خودرویی واکسیناسیون کرونا در همدان

  سرپرست شهرداری همدان از افتتاح اولین مرکز خودرویی واکسیناسیون کرونا در شهر همدان، خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری همدان،  مجید شاکری‌کرم اظهار کرد: با توجه به حضور گسترده مردم در برخی از مراکز واکسیناسیون و ازدحام و شلوغی، برخی از شهروندان اعم از سالمندان و یا معلولین را با مشکلاتی برای واکسیناسیون مواجه کرد.

شاکری تصریح کرد: با مشارکت مرکز بهداشت شهرستان همدان، اولین ایستگاه خودرویی واکسیناسیون آغاز به کار کرد تا تمامی شهروندان عزیز همدانی با کمترین مشکل بتوانند از خدمات واکسیناسیون استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه رانندگان تاکسی بسیار در معرض خطر بیماری کرونا قرار دارند، عنوان کرد: در اولین گروه از شهرداری همدان که از طریق این ایستگاه خودرویی واکسیناسیون می‌شوند، رانندگان تاکسی هستند که امیدواریم در کمترین زمان ممکن این امر صورت پذیرد.

مدیر شهرداری منطقه یک همدان نیز با اشاره به تجهیز محوطه پارکینگ بوستان ارم جهت مرکز خودرویی واکسیناسیون، عنوان کرد: تمامی تمهیدات لازم جهت برپایی این مرکز و ورود و خروج مناسب خودروها اندیشیده شده تا این مرکز از امروز به عنوان یکی اولین مراکز واکسیناسیون خودرویی در همدان آغاز به کار کند.

مسعود دهبانی صابر خاطرنشان کرد: شهرداری منطقه یک همدان تمامی تلاش و همکاری خود را با کادر درمان در این برهه حساس به کار بسته است تا شهروندان عزیز همدانی بتوانند با خیالی آسوده تر و در حداقل زمان ممکن واکسینه شوند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک همدان، طی مراسمی که در روز پنجشنبه بیست و یکم مرداد ماه با حضور آزاد بخت معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان، محمدی فرماندار همدان، شاکری سرپرست شهرداری همدان و دیگر مسئولین برگزار شد، اولین مرکز خودرویی واکسیناسیون کرونا در شهر همدان آغازبهکارکرد.

منبع: ايسنا