اعطای جایزه به بهترین مقاله از سوی مجله وب‌پژوهی

مهر 13, 1400
40 بازدید

مجله وب‌پژوهی قصد دارد به بهترین مقاله‌های حوزه‌های مرتبط با وب که تا پایان سال ۲۰۲۱ به این مجله ارسال می‌شوند، جوایزی اعطا کند.   مجله بین‌المللی وب‌پژوهی (International Journal on Web Research) مجله‌ای در حوزه وب است که توسط دانشگاه علم و فرهنگ (وابسته به جهاد دانشگاهی) و به زبان انگلیسی منتشر می‌شود. با توجه […]

اعطای جایزه به بهترین مقاله از سوی مجله وب‌پژوهی

مجله وب‌پژوهی قصد دارد به بهترین مقاله‌های حوزه‌های مرتبط با وب که تا پایان سال ۲۰۲۱ به این مجله ارسال می‌شوند، جوایزی اعطا کند.

  مجله بین‌المللی وب‌پژوهی (International Journal on Web Research) مجله‌ای در حوزه وب است که توسط دانشگاه علم و فرهنگ (وابسته به جهاد دانشگاهی) و به زبان انگلیسی منتشر می‌شود. با توجه به اهمیت وب و افزایش کاربرد آن در زندگی و همچنین با ظهور حوزه‌های تحقیقاتی‌، این مجله به چاپ مقالات در این حوزه می‌پردازد.
محورهای مجله شامل سنجش کیفیت وب، اقتصاد اینترنتی و مدل‌های تجاری، امنیت وب و حریم خصوصی، بازیابی وب و تجزیه و تحلیل محتوا، تجزیه و تحلیل رفتاری و شخصی‌سازی، محیط‌های سایبری و تجزیه و تحلیل شبکه‌های اجتماعی، تعامل کامپیوتر انسان، جامعه‌شناسی و اخلاق وب، محاسبات وب در برنامه‌های تلفن همراه، ارتباطات وب و رسانه، بسترهای نرم افزاری وب و ابزارها، پلت‌فرم‌های توزیع شده، رایانش ابری، وب معنایی و کاوش وب است. مقالات این مجله در پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) نمایه می‌شوند.
مجله بین‌المللی وب‌پژوهی قصد دارد به بهترین مقاله‌هایی که تا پایان سال ۲۰۲۱ به این مجله وب‌پژوهی ارسال می‌شوند، جوایزی اهدا کند. این جوایز شامل: جایزه بهترین مقاله در حوزه یادگیری ماشین و یادگیری عمیق به مبلغ ۲۰ میلیون ریال؛ جایزه بهترین مقاله در سایر حوزه‌های مرتبط با وب مطابق با محورهای مجله و کنفرانس وب‌پژوهی به مبلغ ۲۰ میلیون ریال؛ جایزه بهترین مقاله مروری در تمام حوزه‌های مرتبط با وب مطابق با محورهای مجله و کنفرانس وب‌پژوهی به مبلغ ۱۰ میلیون ریال اعلام شده است.
در بخش جایزه بهترین مقاله در حوزه یادگیری ماشین و یادگیری عمیق،‌ ویژه‌نامه‌ای تحت عنوان ” وب و یادگیری ماشین” منتشر خواهد شد. مهلت ارسال اولیه مقاله به این ویژه‌نامه تا پایان مهرماه ۱۴۰۰ است. پس ارزیابی، به مقالات برگزیده هدیه نقدی به همراه گواهی رسمی اعطا خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند مقاله خود را به آدرس ijwr.usc.ac.ir ارسال کنند.
 
منبع: ايسنا