اجرای طرح های تولیدی و صنعتی عامل مهمی در تحقق شعار سال است

مهر 7, 1400
58 بازدید

 نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: موانع تولید باید رفع شود. حجت الاسلام سید سلمان ذاکر در گفت وگو با ایسنا بابیان اینکه در سالی که رهبر انقلاب به تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری کردند باید تلاش شود موانع تولید در کشور و استان رفع شود،تصریح کرد: اجرای طرح های […]

اجرای طرح های تولیدی و صنعتی عامل مهمی در تحقق شعار سال است
 نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: موانع تولید باید رفع شود.

حجت الاسلام سید سلمان ذاکر در گفت وگو با ایسنا بابیان اینکه در سالی که رهبر انقلاب به تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری کردند باید تلاش شود موانع تولید در کشور و استان رفع شود،تصریح کرد: اجرای طرح های تولیدی و صنعتی و اشتغال زایی و تکیه بر توان داخلی از عوامل مهم اجرا و تحقق شعار سال است.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی بااشاره به اینکه توسعه زیر ساخت ها لازمه توسعه تولید است، یاد آور شد: باید برای رونق تولید داخلی در استان زیر ساخت های لازم برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوص فراهم شود.
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: برای تولید ثروت در استان و بالا بردن سطح زندگی و معیشت مردم، وظیفه همه مسئولان تلاش برای تحقق هرچه بهتر وبیشتر شعار سال است.
وی ادامه داد: وظیفه همه مردم و مسئولان است که در جهت تحقق شعار سال که توسط مقام معظم رهبری به نام تولید ، پشتیبانی و مانع زدایی ها نامگذاری شده حرکت کرده و به منویات ایشان جامه عمل بپوشانیم.
حجت الاسلام ذاکر اظهار کرد:  اگر تولید ملی رونق پیدا کند میتوان مقابل تحریم ها و فشار اقتصادی دشمن مقاومت کرده و پیروز شد.

منبع:ایسنا