اتحادیه عرب: جهان، دولت اسرائیل را به دلیل جنایاتش مجازات کند

آذر 29, 1400
196 بازدید

اتحادیه عرب خواستار تحرک فوری جامعه بین‌الملل برای توقف جنایات شهرک‌نشینان اشغالگر اسرائیلی در اراضی اشغالی فلسطین شد. به گزارش ایسنا، «سعید ابو علی» مشاور دبیرکل اتحادیه عرب در امور اراضی اشغالی عربی خواستار بازخواست و مجازات سران رژیم صهیونیستی به خاطر ارتکاب جنایت علیه ملت فلسطین شد. وی گفت که رژیم صهیونیستی فراتر از […]

اتحادیه عرب: جهان، دولت اسرائیل را به دلیل جنایاتش مجازات کند

اتحادیه عرب خواستار تحرک فوری جامعه بین‌الملل برای توقف جنایات شهرک‌نشینان اشغالگر اسرائیلی در اراضی اشغالی فلسطین شد.

به گزارش ایسنا، «سعید ابو علی» مشاور دبیرکل اتحادیه عرب در امور اراضی اشغالی عربی خواستار بازخواست و مجازات سران رژیم صهیونیستی به خاطر ارتکاب جنایت علیه ملت فلسطین شد.

وی گفت که رژیم صهیونیستی فراتر از قانون عمل می‌کند و هیچ ارزش و اعتباری برای قوانین و قطعنامه‌های بین‌المللی قائل نیست.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، ابوعلی اظهار کرد که تجاوزات و جنایات شهرک نشینان اشغالگر علیه ملت فلسطین تحت حمایت نظامیان اسرائیلی روز به روز بیشتر می‌شود.

وی اشاره کرد که تجاوزات بی‌وقفه شهرک نشینان علیه فلسطینیان بی‌دفاع، دلیل بارزی بر دست داشتن دولت رژیم صهیونیستی در این جنایت رسمی و هدفمند است.

ابوعلی جامعه بین‌الملل و سازمان ملل را به حمایت از ملت فلسطین در برابر تجاوزات اشغالگران اسرائیلی و ملزم نمودن رژیم صهیونیستی به پایبندی به قطعنامه‌های بین‌المللی فراخواند تا ملت فلسطین بتواند کشور مستقل خویش را در مرزهای سال ۱۹۶۷ به پایتختی قدس شرقی تشکیل دهد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,