آزمون داخلی آموزش یاران مستمر نهضت سوادآموزی در همدان برگزار شد

مرداد 21, 1400
58 بازدید

 معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد همدان از برگزاری آزمون داخلی آموزش‌یاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی و مدرسان طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال ۹۲ در استان، خبر داد. عبدالله میرزابیگی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: آزمون داخلی آموزش یاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سواد آموزی و مدرسان طرح امین و […]

آزمون داخلی آموزش یاران مستمر نهضت سوادآموزی در همدان برگزار شد

 معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد همدان از برگزاری آزمون داخلی آموزش‌یاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی و مدرسان طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال ۹۲ در استان، خبر داد.

عبدالله میرزابیگی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد:
آزمون داخلی آموزش یاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سواد آموزی و مدرسان طرح امین و معلمان قرآنی قبل از سال ۹۲ روز جمعه یکم مردادماه، همزمان با سراسر کشور در استان همدان، برگزار شد.

میرزابیگی تصریح کرد: در این آزمون ۸۸ نفر شرکت کردند که در میان این افراد،چهار آقا و ۸۴ خانم، حضور داشتند و افرادی که امروز در این آزمون شرکت کردند در صورت قبولی باید در پودمان‌های دانشگاه فرهنگیان شرکت کنند و در صورتی که در این پودمان‌ها قبول شدند به عنوان نیروی آموزش و پرورش مشغول به کار خواهند شد.

وی ادامه داد: ثبت‌نام و طرح سوالات، توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی انجام شده و زمان اعلام نتایج، متعاقباً اعلام خواهد شد.

میرزابیگی با اشاره به عملکرد مطلوب جهاددانشگاهی در برگزاری آزمون‌های استخدامی، مطرح کرد: این آزمون با هماهنگی وزارت آموزش‌وپرورش برگزار شد.

وی با بیان اینکه مجوزهای لازم برای برگزاری آزمون تبدیل وصعیت نهضتی‌ها و معلمان قرآنی، از ستاد ملی مدیریت کرونا دریافت شده‌است، گفت: این آزمون با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

منبع:ایسنا