Xbox Game Pass به زودی 12 بازی دیگر را از دست خواهد داد

شهریور 26, 1401
2 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay مایکروسافت بخش «به زودی ترک» برنامه Xbox Game Pass را به‌روزرسانی می‌کند و ۱۲ بازی دیگر را نشان می‌دهد که از خط تولید خارج می‌شوند. Xbox Game Pass در ماه آینده 12 بازی دیگر را از دست می دهد که ظاهراً 10 بازی در 30 سپتامبر […]

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay مایکروسافت بخش «به زودی ترک» برنامه Xbox Game Pass را به‌روزرسانی می‌کند و ۱۲ بازی دیگر را نشان می‌دهد که از خط تولید خارج می‌شوند.

Xbox Game Pass در ماه آینده 12 بازی دیگر را از دست می دهد که ظاهراً 10 بازی در 30 سپتامبر حذف شده و دو بازی دیگر در اوایل اکتبر راه اندازی می شوند. مایکروسافت هنوز تمام بازی‌هایی را که در نیمه دوم سپتامبر از Xbox Game Pass خارج می‌شوند در یک پست وبلاگ مناسب، که احتمالاً اوایل هفته آینده منتشر می‌شود، برجسته نکرده است، اما بخش «به‌زودی» برنامه Xbox Game Pass به طرفداران اطلاع داده است. زمان چه بازی هایی از ترکیب خارج می شوند.

مایکروسافت الگوهای واضحی را برای برجسته کردن بازی‌های جدیدی که به Xbox Game Pass و بازی‌هایی که Xbox Game Pass را در هر ماه ترک می‌کنند، مشخص کرده است. اطلاعیه ای در اوایل ماه اتفاق می افتد که بر روی بازی هایی که در چند هفته آینده عرضه می شوند تمرکز می کند و سپس اعلامیه دیگری در اواسط ماه اتفاق می افتد. بر اساس این الگو، طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که مایکروسافت به درستی از خروج بازی های Xbox Game Pass در نیمه دوم سپتامبر 2022 در اوایل هفته آینده خبر دهد.

در اعلامیه رسمی تاریخ مشخصی برای خروج بازی ها مشخص می شود، اما بیشتر اوقات، بازی ها در پانزدهم هر ماه و آخرین روز هر ماه حذف می شوند. دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم مایکروسافت از این الگو برای بازی هایی که در نیمه دوم سپتامبر خارج می شوند منحرف خواهد شد، بنابراین مشترکین Xbox Game Pass می توانند حساب کنند که این عناوین در 30 سپتامبر حذف می شوند.

بازی‌های Xbox Game Pass از فهرست 30 سپتامبر خارج می‌شوند

 • AI: The Somnium Files
 • Astria Ascending
 • Dandy Ace
 • Going Under
 • Lemnis Gate
 • Slime Rancher
 • Subnautica: Below Zero
 • The Procession to Cavalry
 • Unsighted
 • Visage

بازی هایی که احتمالاً در 30 سپتامبر Xbox Game Pass را ترک می کنند عبارتند از AI: The Somnium Files، Astria Ascending، Dandy Ace، Going Under، Lemnis Gate، Slime Rancher، Subnautica: Below Zero، The Procession to Cavalry، Unsighted و Visage. از بین این بازی ها، بازی با بالاترین میانگین امتیاز، Unsighted است که یک اکشن-RPG منحصر به فرد با عناصر علمی تخیلی و همکاری است که عناصر بازی های Metroidvania و بازی های کلاسیک Zelda را با هم ترکیب می کند.

بازی‌های Xbox Game Pass در پایان اکتبر ۲۰۲۲

 • Dirt 4
 • Dirt Rally

در حالی که این درست است که بازی‌ها معمولاً در پانزدهمین و آخرین روز هر ماه از Xbox Game Pass حذف می‌شوند، استثناهایی نیز در این قاعده وجود دارد. بازی‌های مسابقه‌ای که به خوبی بررسی شده‌اند Dirt 4 و Dirt Rally دو مورد از این استثناها هستند، که هر دو بازی قرار است در تاریخ 3 اکتبر از Xbox Game Pass Ultimate حذف شوند. Dirt 4 و Dirt Rally بخشی از Xbox Game Pass Ultimate از طریق ادغام EA Play هستند، بنابراین کسانی که گیم پاس وانیلی دارند اصلا به بازی ها دسترسی ندارند.

برچسب‌ها:,