Far Cry 6 Game of the Year Edition برچسب قیمت گرانی را فاش کرد

مهر 17, 1401
31 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay طرفداران Far Cry 6 باید برای نسخه بازی سال که با گسترش مبهم این کمپین همراه است، دلارهای زیادی بپردازند. اگرچه Far Cry 6 هیچ جایزه مهمی را برای بازی سال دریافت نکرد، نسخه ای با برچسب GOTY هنوز منتشر می شود و ممکن است قیمت […]

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay طرفداران Far Cry 6 باید برای نسخه بازی سال که با گسترش مبهم این کمپین همراه است، دلارهای زیادی بپردازند.

اگرچه Far Cry 6 هیچ جایزه مهمی را برای بازی سال دریافت نکرد، نسخه ای با برچسب GOTY هنوز منتشر می شود و ممکن است قیمت آن بیشتر از انتظار طرفداران باشد. روز جمعه، بازی Ubisoft در فروشگاه Xbox و سایر خرده فروشان دیجیتال قرار گرفت. باندل بازی سال Far Cry 6 همراه با بازی پایه و همچنین سیزن پس و تمامی DLC ها ارائه می شود. همچنین یک نسخه توسعه‌یافته وجود خواهد داشت که هنوز توسط یوبی‌سافت بدون نامش، Lost Between Worlds، فاش نشده است.

برای کاربران ایکس‌باکس که فروشگاه را ترک کرده‌اند، احتمالاً یک شوک در قیمت نسخه بازی سال وجود دارد. Far Cry 6 با قیمت 119.99 دلار فهرست شده است که قیمت نسخه استاندارد را در زمان عرضه اولیه دو برابر می کند. جدیدترین نسخه همچنین قیمت‌های عرضه نسخه لوکس Far Cry 6 (79.99 دلار) و طلایی (99.99 دلار) را کاهش می‌دهد.

Far Cry 6 در ابتدا در 7 اکتبر 2021 منتشر شد، به این معنی که لو رفتن قیمت نسخه بازی سال در سالگرد یک سالگی بازی منتشر می شود. در مراسم جوایز گیم 2021، بازی Far Cry 6 نامزد سه جایزه شد که هیچ کدام برای بازی سال نبودند. این بازی نامزد بهترین اجرا (جانکارلو اسپوزیتو)، نوآوری در دسترسی و بهترین بازی اکشن شد، اما هیچ یک از جوایز را به خانه نبرد.

قیمت ۱۲۰ دلاری بسیاری از مردم را گیج کرده است. نسخه استاندارد بازی را می توان با قیمت 19.99 دلار برای نسخه جدید در برخی فروشگاه ها خریداری کرد و حتی نسخه طلایی موجود در فروشگاه ایکس باکس با قیمت 39.99 دلار برای اعضای Xbox Live Gold فهرست شده است و با تمام DLC های Far Cry 6 عرضه می شود. محتوا. تفاوت 80 دلاری بین نسخه طلایی و GOTY بازی Far Cry 6 اضافه شدن افزونه Lost Between Worlds است.

جالب است که ببینیم چه تعداد از طرفداران حاضر به پرداخت چنین مبلغی برای گسترش کمپین هستند. فروش بازی Far Cry 6 زمانی که در ابتدا در اکتبر 2021 منتشر شد بسیار زیاد بود. در حالی که 120 دلار مطمئناً برای هر نسخه از یک بازی بسیار زیاد است، اما هنوز به یکی از گران ترین ها نزدیک نمی شود. به هر حال، Saints Row 4 نسخه پیش‌سفارش ۱ میلیون دلاری داشت.

Far Cry 6 هم اکنون برای PC، PS4، PS5، Stadia، Xbox One و Xbox Series X/S در دسترس است.

برچسب‌ها:, , , ,