Cyberpunk 2077 در حال اقتباس از انیمه در نتفلیکس

Cyberpunk 2077 در حال اقتباس از انیمه در نتفلیکس
خرداد 19, 1401
68 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از گيم تي پلي به عنوان بخشی از هفته گیکد نتفلیکس، یک انیمه اقتباسی Cyberpunk 2077 با یک تیزر تریلر و اطلاعاتی درباره زمان انتشار خود را نشان می دهد. سال‌هایی که طرفداران Cyberpunk 2077 را از زمان توسعه، راه‌اندازی و تا کنون سپری کرده‌اند، بدون شک پر […]

به گزارش خبر اول و به نقل از گيم تي پلي به عنوان بخشی از هفته گیکد نتفلیکس، یک انیمه اقتباسی Cyberpunk 2077 با یک تیزر تریلر و اطلاعاتی درباره زمان انتشار خود را نشان می دهد. سال‌هایی که طرفداران Cyberpunk 2077 را از زمان توسعه، راه‌اندازی و تا کنون سپری کرده‌اند، بدون شک پر از آشفتگی بوده است. این بازی در سال 2020 عرضه نسبتاً وحشتناکی داشت، اما اکنون به نظر می رسد که بسیار بهتر شده است زیرا CD Projekt Red فاش کرده است که ارقام فروش این عنوان پس از انتشار آن در PS5 و Xbox Series X/S در حال افزایش بوده است. علاوه بر این، قرار است تا چند ماه دیگر انیمه ای عرضه شود که در دنیای بازی اتفاق می افتد.

Cyberpunk 2077 یک بازی اکشن نقش آفرینی است که بازیکنان را به عنوان یک مزدور قابل تنظیم به نام V می بیند که با ایمپلنتی سر و کار دارد که تهدید می کند کل شخصیت آنها را برای شخص دیگری پاک کند. علیرغم اینکه طرفداران نمی توانند به طور کامل شخصیت خود را برای بازی بسازند، سازنده شخصیت قبل از عرضه به یکی از نقاط فروش بازی تبدیل شد.

به عنوان بخشی از رویداد مجازی هفته گیکد نتفلیکس، این سرویس پخش یک تیزر تریلر و همچنین یک پنجره انتشار را برای اقتباس انیمه Cyberpunk 2077 منتشر کرد. این پروژه در سال 2020 اعلام شد، اما مدت کوتاهی پس از آن کاملاً ساکت شد. اکنون، طرفداران جدید و قدیمی 2077 اکنون می توانند منتظر تماشای این نمایش با عنوان Cyberpunk: Edgerunners در ماه سپتامبر باشند.

این سریال توسط استودیو تریگر (Studio Trigger) انیمیشن و کارگردانی می‌شود، یک استودیوی مورد علاقه طرفداران که مسئولیت عناوین پیشگامانه‌ای مانند فیلم Promare و سریال Little Witch Academia را بر عهده دارد. نمایش Cyberpunk تنها 10 قسمت خواهد بود، اما Studio Trigger به دلیل روایت داستان های منسجم در تعداد قسمت های کوچکتر نسبت به سایر انیمه ها شناخته شده است. این بدان معناست که طرفداران به احتمال زیاد نمایشی پرسرعت و اکشن را پیش روی خود خواهند داشت.

در حالی که برخی از جزئیات داستان فاش شده است، هنوز به طور کامل مشخص نیست که آیا قهرمان سریال V از بازی اصلی است یا یک شخصیت کاملا اصلی. در حالی که تریلر نشان می‌دهد که سریال دارای شخصیت‌های نسبتاً رنگارنگی خواهد بود، تنها چیزی که در مورد قهرمان می‌دانیم این است که او قصد دارد برای زنده ماندن در شهر شب به یک مزدور تبدیل شود. حتی اگر شخصیت مورد نظر V نباشد، الهام‌گیری از V مانند روز واضح است، زیرا این شخصیت حتی برای تطابق با آن‌ها، انطباق دارد.

مهم نیست مردم چه احساسی نسبت به Cyberpunk 2077 دارند، این اعلامیه مطمئناً هیجان انگیز است. مهم نیست که بازیکنان علیرغم مشکلات آن به بازی پایبند بوده اند یا به دلیل راه اندازی بد، نمی خواهند بازی را امتحان کنند، انیمه ای در راه است که ممکن است پس از ورود، همه نوع طرفداران را هیجان زده کند.

Cyberpunk 2077 هم اکنون برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S در دسترس است.

برچسب‌ها:, , , , ,