نخستین نشست شورای راهبری فناوری‌ها و تولیدات دانش‌بنیان برگزار شد

تیر 9, 1401
39 بازدید

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه وظیفه و سیاست قطعی و اجتناب‌ناپذیر دولت پشتیبانی از فعالیت‌های دانش‌بنیان است، اظهار کرد: لازمه تحقق شعار امسال نیز بر همین مبنا استوار است.  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، شورای راهبری فناوری‌ها و تولیدات دانش‌بنیان عصر پنجشنبه برای نخستین بار به ریاست رئیس‌جمهوری تشکیل جلسه داد. در این جلسه پس […]

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه وظیفه و سیاست قطعی و اجتناب‌ناپذیر دولت پشتیبانی از فعالیت‌های دانش‌بنیان است، اظهار کرد: لازمه تحقق شعار امسال نیز بر همین مبنا استوار است.

 به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، شورای راهبری فناوری‌ها و تولیدات دانش‌بنیان عصر پنجشنبه برای نخستین بار به ریاست رئیس‌جمهوری تشکیل جلسه داد.

در این جلسه پس از ارائه گزارشی از اقدامات انجام‌شده در جهت اجرای قانون جهش دانش‌بنیان موضوع لزوم افزایش سرمایه صندوق نوآوری و شکوفایی مطرح شد که مورد تاکید و تایید قرارگرفت.

همچنین در این جلسه شرح وظایف و آیین‌نامه داخلی شورای راهبری و دستورالعمل اجرایی کارگروه تولید بار اول و ضوابط برخورداری واحدهای فن‌آور مستقر در پارک‌های علمی فناوری از حمایت‌های قانون دانش‌بنیان به تصویب اعضا رسید.

سیدابراهیم رئیسی در این جلسه با بیان اینکه وظیفه و سیاست قطعی و اجتناب‌ناپذیر دولت پشتیبانی از فعالیت‌های دانش‌بنیان است، گفت: لازمه تحقق شعار امسال نیز بر همین مبنا استوار است.

رئیس‌جمهوری با قدردانی از مجلس شورای اسلامی به خاطر تصویب قانون جهش دانش‌بنیان، همه دستگاه‌های اجرایی و مرتبط را موظف کرد برای اجرایی‌سازی این قانون تمام تلاش خود را به کار گیرند.