لیست قیمت روز ماشین لباسشویی

اردیبهشت 25, 1402
17 بازدید

ماشین لباسشویی یکی از کاربردی‌ترین و مهم‌ترین لوازم خانگی بوده که تصور زندگی بدون آن ممکن نیست. لباسشویی‌ها با توجه به مدل‌ها و برندها، کاربردهای مختلفی دارند. برخی از آن‌ها تنوع برنامه‌های شستشوی زیادی داشته و برخی دیگر امکانات جانبی مانند شستشوی بدون چروک را هم ارائه می‌دهند. یکی از این برندهای معروف، بوش بوده […]

ماشین لباسشویی یکی از کاربردیترین و مهمترین لوازم خانگی بوده که تصور زندگی بدون آن ممکن نیست. لباسشوییها با توجه به مدلها و برندها، کاربردهای مختلفی دارند. برخی از آنها تنوع برنامههای شستشوی زیادی داشته و برخی دیگر امکانات جانبی مانند شستشوی بدون چروک را هم ارائه میدهند. یکی از این برندهای معروف، بوش بوده که محصولات آن در بازار به وفور یافت میشود. در دسترس بودن نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش هم دلیل دیگری برای محبوبیت این برند است.

هنگام خرید ماشین لباسشویی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

هنگام خرید لباسشویی بوش باید به یک سری نکات توجه کنید تا در نهایت از خرید خود رضایت داشته باشید. اول از همه قیمت را مدنظر قرار دهید تا خریدی داشته باشید که با بودجه شما متناسب باشد. علاوه بر این حتما به این موضوع دقت کنید که برچسب انرژی دستگاه A++ باشد. در این صورت مصرف انرژی آن کم خواهد بود.

همچنین با توجه به اعضای خانواده و استفادهای که از لباسشویی دارید، ظرفیت آن را انتخاب کنید. اگر تعداد اعضای خانواده و استفاده شما از لباسشویی زیاد است، به سراغ ماشینهای کم ظرفیت نروید. در این صورت مجبور هستید، هر روز هفته از آن استفاده کنید.

همچنین حتما برندی را خریداری کنید که نمایندگی آن در دسترس باشد. به عنوان مثال تعمیرات لباسشویی بوش به راحتی در دسترس شما قرار دارد. همچنین توجه کنید که ماشین لباسشویی مورد نظر شما برنامههای شستشوی متنوعی داشته باشد تا براساس جنس و نوع پارچه بتوانید آن را انتخاب کنید.

ویژگی های مهم برای خرید یک ماشین لباسشویی مناسب 

برای خرید یک لباسشویی علاوه بر نکاتی که بالاتر گفتیم، باید به ویژگیهای دستگاه هم توجه کنید. به عنوان مثال اگر دستگاه شما تمام اتوماتیک باشد، تنها کاری که باید انجام دهید ریختن لباسها درون دستگاه و اضافه کردن پودر شوینده است. باقی مراحل شستشو، آبگیری و خشک کردن را خود لباسشویی انجام میدهد. این در حالی است که اگر یک لباسشویی نیمه اتوماتیک خریداری کنید،بخشی از این زحمتها روی دوش خودتان خواهد بود.

ماشین لباسشویيهای جدیدتر پیچیدهتر هستند اما به همان نسبت هم تعمیر آنها توسط متخصص سادهتر است. بنابراین حتما برای تعمیرات لباسشویی بوش به یک تعمیرکار متخصص مراجعه کنید. همچنین هنگام خرید دقت کنید که ماشین لباسشویی شما قفل کودک داشته باشد. این ویژگی به خصوص برای خانههایی که فرزند خردسال دارند، ضروری است.

داشتن برنامه شستشوی سریع، آبکشی سریع و همچنین شستشوی بدون چروک هم از ویژگیهایی بوده که یک لباسشویی باید داشته باشد. مطمئنا دوست ندارید لباسی را به تن کنید که بعد از شستشو، چروکهای عمیقی دارد. به این شکل که حتی با اتو کردن هم نمیتوان آنها را برطرف کرد.

پرطرفدارترین برندهای ماشین لباسشویی 

پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا برندهای مختلفی در بازار وجود داشته باشند. با توجه به این که چه امکاناتی نیاز دارید و قرار است چه بودجهای برایش اختصاص دهید، میتوانید از برندهای مختلف لباسشویی خود را خریداری کنید. برندهای آلمانی، آمریکایی، کرهای یا حتی ایرانی توانستهاند بسته به نیاز بازار، محصولات مختلفی را تولید کنند.

یک موضوعی که هنگام خرید به آن برخورد میکنید این است که ماشین لباسشویی ایرانی بخرید یا خارجی، مطمئنا بسیاری به شما توصیه میکنند که لباسشویی ایرانی نخرید اما این گزاره تا حدی نادرست است. بسته به اینکه چه بودجهای دارید، یک لباسشویی ایرانی خوب هم میتواند نیاز شما را برطرف کند. در ادامه پرطرفدارترین برندهای لباسشویی را مشاهده میکنید.

 • بوش 
 • آریستون
 • ال جی
 • سامسونگ
 • ویرپول
 • پاکشوما
 • اسنوا
 • جی پلاس
 • آبسال
 • دوو
 • مایدیا
 • زیرووات

هرکدام از این برندها، مدلهای مختلف با امکانات متنوعی دارند. فقط کافی است بودجه و مدل دلخواه خود را مشخص کنید.

جدید ترین لباسشویی

قیمت روز خرید ماشین لباسشویی 

بسیاری از ماشینهای لباسشویی در بازار ایران ساخت دیگر کشورهای دنیا بوده و از این رو با نوسانات مربوط به بازار ارز، قیمت آنها نیز تغییر میکند. این تغییرات قیمت گاهی روزانه و حتی ساعتی است. به همین منظور بهتر است که در مورد نوع ماشین لباسشویی از نظر سایز، حجم شستشوی لباس، مدل و برند به یک توافق نهایی برسید و بعد از روشهای مختلف قیمت روز آن را بدست آورید.

پرسوجو از فروشگاههای لوازم خانگی یا کانالها و پیجهای فروش لباسشویی یکی از راههای قیمت گیری از مغازه داران است. همچین میتوانید از طریق اینترنت، به سایتهای فروش لوازم خانگی مراجعه کرده و قیمت لحظهای را در آنجا مشاهده کنید.

در صورتی که میدانید چه نوع وسیلهای را نیاز دارید، بهتر است خرید آن را به تعویق نندازید زیرا قیمت آن ممکن است در روزهای بعدی افزایش پیدا کند. در صورتی که بعد از خرید به تعمیرات لباسشویی بوش نیاز پیدا کنید نیز میتوانید به همین روش هزینه تعمیرات آن را پیدا کنید.

موسسه تعمیرات لباسشویی بوش 

یکی از موارد مهمی که افراد هنگام خرید یک ماشین لباسشویی به آن توجه میکنند، میزان گارانتی دستگاه و همینطور خدمات پس از فروشی است که به دست میآورند. از آنجا که ممکن است هر لحظه یک دستگاه خراب شود، بهتر است ماشین لباسشویی انتخاب کنید که مراکز تعمیر آن در سطح شهر وجود داشته و قطعات یدکی آن نیز به راحتی یافت شود.

در صورتی که برند معتبری همچون بوش را انتخاب کرده باشید، میتوانید برای تعمیرات لباسشویی بوش به مراکز متنوعی در تمامی شهرهای ایران مراجعه کنید. مرکز تعمیرات تخصصی رسا سرویس نیز با داشتن تجربه تعمیر انواع لباسشویی بوش و دیگر مارکهای معتبر، آماده ارسال تعمیرکار به محل مورد نظر شما است.

مشاوره خرید ماشین لباسشویی بوش

خرید و تهیه یک ماشین لباسشویی خوب نیاز به تجربه زیادی دارد که اکثر افراد از آن بیبهره هستند. یکی از بهترین راهها برای اینکه یک ماشین لباسشویی مناسب خریداری کنید این است که از تعمیرکاران لوازم خانگی در مورد یک ماشین لباسشویی که کمتر از همه خراب میشود سوال بپرسید. این افراد به دلیل اینکه ماهیت دستگاهها را میشناسند و میدانند کدام یک از آنها از کیفیت بهتری برخوردار است، بهتر از هر کسی میتوانند به شما مشاوره بدهند.

از طرفی اگر نیاز به تعمیرات لباسشویی بوش پیدا کنید، میتوانید به همین مراکز مراجعه کرده و مشکل خود را برطرف کنید. مجموعه تعمیرات لوازم خانگی رسا سرویس با داشتن کادری مجرب و همینطور ارائه تضمین کیفیت تعمیر، در هر زمان آماده خدمات رسانی به مراجعین محترم است. در صورت نیاز میتوانید با شماره تلفن ۰۲۱۵۷۶۱۵ تماس گرفته و از کارشناسان آن مشاوره دریافت کنید.