لوگان پل فاش کرد که فلوید می ودر هنوز از مسابقه بوکس به او بدهکار است

لوگان پل فاش کرد که فلوید می ودر هنوز از مسابقه بوکس به او بدهکار است
خرداد 29, 1401
48 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از گيم تي پلي لوگان پل می گوید که هنوز چقدر از مسابقه بوکس نمایشگاهی بحث برانگیزش مقابل فلوید می ودر بدهکار است. یوتیوبر لوگان پل، ابتدا از طریق کانال یوتیوب خود و اخیراً از طریق حرفه بوکس خود، حرفه ای را بر اساس بحث و جدل ایجاد […]

به گزارش خبر اول و به نقل از گيم تي پلي لوگان پل می گوید که هنوز چقدر از مسابقه بوکس نمایشگاهی بحث برانگیزش مقابل فلوید می ودر بدهکار است.

یوتیوبر لوگان پل، ابتدا از طریق کانال یوتیوب خود و اخیراً از طریق حرفه بوکس خود، حرفه ای را بر اساس بحث و جدل ایجاد کرده است. به نظر می رسد که دائماً نوعی رویداد بحث برانگیز با پل در مرکز آن در جریان است. اکنون نیز فرقی نمی‌کند، زیرا بحث و جدل‌های طولانی ناشی از بزرگترین مسابقه بوکس پل، مبارزه او با اسطوره بوکس فلوید می‌ودر، همچنان ادامه دارد. لوگان ادعا می کند که او هنوز از مبارزه می ودر بدهکار است و او اکنون مایل است که چقدر پول را به اشتراک بگذارد.

در هفته گذشته پل بخشی از پادکست Flagrant اندرو شولز بود که طی آن درباره تهدیدات خود مبنی بر شکایت از فلوید می ودر به خاطر آنچه که او معتقد است برای مسابقه نمایشگاهی 2021 آنها بدهکار است، صحبت کرد. پل مدعی شده است که می ودر مبلغ قابل توجهی به او بدهکار است، چیزی که به نظر می‌رسد می‌ودر در گذشته با گفتن اینکه پرداخت پول به بوکسورها بعد از مسابقات «مدتی طول می‌کشد» تصدیق کرده است.

در حالی که پل هنوز تصمیم نگرفته است که واقعاً از می ودر شکایت کند یا نه، او مطمئناً مایل است جنگ یا سخنان را تشدید کند. لوگان پل ابتدا می‌ودر را «احمق مست» خطاب می‌کند و سپس بوکسور را به خاطر شایعه‌ای طولانی مدت که نمی‌تواند بخواند، مسخره می‌کند. فلوید هرگز برای مبارزه ما به من پول نداد. من کی هستم، سازمان امور مالیاتی؟ پل ادامه داد: شما نمی توانید مانند ضربات مشت از مالیات طفره بروید. نیازی به گفتن نیست که پل هنوز از این وضعیت ناراضی است، اما هنوز مشخص نیست قدم بعدی چیست.

سپس پل شماره‌ای را برای آنچه که می‌ودر مدیون اوست به اشتراک می‌گذارد، چیزی که قبلاً آن را به اشتراک نگذاشته است. به گفته پل، می ودر نزدیک به 5 میلیون دلار به او بدهکار است. عدد دقیقی ارائه نشده است، اما توضیحی هم در مورد اینکه چرا می ودر این همه پول به او بدهکار است نیز ارائه نشده است. اگر صرفاً یک عدد مورد توافق بود، احتمالاً یک پرونده حقوقی قطعی بود. اگر به خرید PPV یا مجموع های پیچیده تر مرتبط بود، ممکن است توضیح دهد که چرا این دو در بن بست هستند.

احتمال دیگر این است که لوگان پل در حال کار بر روی علائم است، یک اصطلاح کشتی حرفه ای برای اجرای یک درگیری برای ایجاد درک درگیری. ایده این است که مخاطب را باور کند که دعوا واقعی است، که باعث جلب توجه پیرامون درگیری می شود. هر چه تضاد بزرگتر باشد، مخاطب بیشتر خواهان دعوای این دو است. هرچه مخاطب بیشتر خواهان دعوا باشد، برای دیدن آن هزینه بیشتری پرداخت خواهد کرد.

می ودر قبلا گفته بود که پل خواهان یک مسابقه مجدد است. با توجه به فروش بیش از یک میلیون خرید PPV، تعجب آور نخواهد بود که هر دو دوست داشته باشند یک مسابقه مجدد داشته باشند. با این حال، در حال حاضر تمرکز پل در انظار عمومی این است که او معتقد است می‌ودر میلیون‌ها دلار به او بدهکار است، و او به توهین به بوکسور افسانه‌ای ادامه می‌دهد تا زمانی که به آنچه می‌خواهد برسد.