ران پرلمن در «The Baker» نقش اول را بر عهده گرفت

ران پرلمن در «The Baker» نقش اول را بر عهده گرفت
شهریور 12, 1402
19 بازدید

  زیرنویسThe Baker درباره مردی آرام و منزوی است که پسرش به طور ناگهانی با نوه‌ای که هرگز از وجود او نمی‌دانست به زندگی خود بازمی‌گردد. وقتی پسرش در یک فرصت تجاری مبهم ناپدید می شود، نانوا باید هر کاری که می تواند انجام دهد تا پسرش را پیدا کند و از نوه اش در […]

 

زیرنویسThe Baker درباره مردی آرام و منزوی است که پسرش به طور ناگهانی با نوه‌ای که هرگز از وجود او نمی‌دانست به زندگی خود بازمی‌گردد. وقتی پسرش در یک فرصت تجاری مبهم ناپدید می شود، نانوا باید هر کاری که می تواند انجام دهد تا پسرش را پیدا کند و از نوه اش در برابر قاتل های اوباشی که برای یافتن او فرستاده شده اند محافظت کند. اقدام بی وقفه ای که در پی دارد و رابطه واقعاً دوست داشتنی بین نانوا و نوه اش مطمئناً تماشاگران را به وجد خواهد آورد.

«بیکر» با بازیگران برجسته ای همراه است. علاوه بر پرلمن، بازیگران آن شامل الیاس کوتیس («P.D. شیکاگو»، «تیرانداز»، «خط قرمز نازک»)، جوئل دیوید مور (سریال آواتار، «داج بال») و هاروی کایتل («داستان عامه پسند)، “ایرلندی”، “سگ های مخزن”). «نان‌پز» به کارگردانی جاناتان سوبول («هنر دزدی»، «پدر») ساخته شده است.

ران پرلمن می گوید: «این فیلم برای من بسیار خاص است. دنیایی سرد، تاریک و به شدت خشونت‌آمیز، پر از تاریخ‌های غیرقابل توصیف، در برابر نیروهای گرانشی عزیزان فراموش‌شده‌اش قرار می‌گیرد و قهرمان بی‌میلش را وادار می‌کند برای محافظت از بی‌گناهان دست به هر کاری بزند. هر چیزی!”