دانلود زیرنویس سریال The Afterparty 2022 – زيرنويس آبي

بهمن 4, 1400
49 بازدید

دانلود زیرنویس سریال The Afterparty یک مجموعه تلویزیونی استریم کمدی رازآلود آمریکایی است که توسط کریستوفر میلر ساخته شده است و قرار است در 28 ژانویه 2022 در Apple TV + نمایش داده شود. این سریال در یک گردهمایی پس از مهمانی در دبیرستان با هر قسمت “دیدگاه شخصیتی متفاوت” از آنچه در آن شب […]

دانلود زیرنویس سریال The Afterparty یک مجموعه تلویزیونی استریم کمدی رازآلود آمریکایی است که توسط کریستوفر میلر ساخته شده است و قرار است در 28 ژانویه 2022 در Apple TV + نمایش داده شود.

THE AFTERPARTY Trailer (2022) - YouTube

این سریال در یک گردهمایی پس از مهمانی در دبیرستان با هر قسمت “دیدگاه شخصیتی متفاوت” از آنچه در آن شب اتفاق افتاد رخ می دهد.

The Afterparty: The plot, release date, and trailer – Allgoodthings.news

در سال 2013، فیل لرد و کریستوفر میلر به The Reunion پیوستند، یک کمدی درباره یک دیدار مجدد در دبیرستان. این فیلم در Sony Pictures تنظیم شد و قرار بود توسط Lord, Miller (زیر پرچم لرد میلر آنها)، جاناتان کادین تهیه شود. و هانا مینگلا، و تنها توسط میلر نوشته و کارگردانی شده است.

The Afterparty Release Date, Cast, Episodes And More - Latest Series

در 24 ژوئن 2020، اعلام شد که Apple TV + سفارش ساخت هشت قسمت مستقیم به سریال را داده است. این سریال توسط میلر ساخته می شود که همچنین مجری برنامه است و انتظار می رود در کنار لرد و آدری لی تهیه کننده اجرایی باشد. یک تهیه کننده است. شرکت های سازنده درگیر در این سریال قرار بود شامل تلویزیون سونی پیکچرز و تلویزیون تری استار باشد.