دانلود زیرنویس سریال Naughty Princess 2021 – بلو سابتايتل

اردیبهشت 21, 1401
10 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Naughty Princess 2021 این داستان در مورد یک امپراتور و یک شاهزاده خانم از دولت متخاصم است که او به تازگی شکست داده است. این خنده دار است و داستان آنقدرها هم عمیق نیست. زیرنویس سریال Naughty Princess 2021 دن لی شاهزاده خانمی است که شبیه یک شاهزاده خانم نیست و کین […]

دانلود زیرنویس سریال Naughty Princess 2021 این داستان در مورد یک امپراتور و یک شاهزاده خانم از دولت متخاصم است که او به تازگی شکست داده است. این خنده دار است و داستان آنقدرها هم عمیق نیست.

Naughty Princess (2021) - MyDramaList

زیرنویس سریال Naughty Princess 2021 دن لی شاهزاده خانمی است که شبیه یک شاهزاده خانم نیست و کین یو به همان اندازه که او با ابهت است، معایب خود را به عنوان یک انسان دارد. برادر ML و خواهر FL برای امپراطور و امپراتور بودن مناسب ترند.

زیرنویس Naughty Princess 2021 سو مو خیلی بامزه است، او یک جنگجو است که جادوی او گاهی اوقات او را ناکام می کند و یک دوست واقعی برای دن لی است، مطمئن نیستم که او دن لی را دوست دارد یا خیر، اما دوستی آنها بامزه است. خدمتکار جیا یو و دربان آلتر ایگوی دن لی نیز بامزه است.

من این را تماشا کردم زیرا اف‌ال و ام‌ال در درام راز عشق زوج بودند و در آنجا شیمی داشتند، فقط صحنه‌هایشان در آن درام کوتاه بود و آن را در اینجا ساخت. شاید فصل دوم را هم ببینم، امیدوارم مثل این فصل کوتاه و خنده دار باشد.

Naughty Princess (2021) - MyDramaList

این به معنای واقعی کلمه یک سریال کوتاه با قسمت های کمتر از 10 دقیقه است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,