دانلود زیرنویس سریال Elite Short Stories: Carla Samuel 2021

شهریور 31, 1401
7 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Elite Short Stories: Carla Samuel 2021 داستان‌های کوتاه نخبه کارلا ساموئل با بازی استر اکسپسیتو و ایتزان اسکامیلا امروز در نتفلیکس منتشر می‌شود. این فیلم به کارگردانی خورخه تورگروسا آخرین داستان کوتاه از دنیای نخبگان است که پیش از انتشار فصل چهارم فردا منتشر می شود. این سریال دارای سه قسمت کوتاه […]

دانلود زیرنویس سریال Elite Short Stories: Carla Samuel 2021 داستان‌های کوتاه نخبه کارلا ساموئل با بازی استر اکسپسیتو و ایتزان اسکامیلا امروز در نتفلیکس منتشر می‌شود. این فیلم به کارگردانی خورخه تورگروسا آخرین داستان کوتاه از دنیای نخبگان است که پیش از انتشار فصل چهارم فردا منتشر می شود. این سریال دارای سه قسمت کوتاه است که به ما می گوید چه اتفاقی برای کارلا و ساموئل می افتد.

دانلود زیرنویس سریال Elite Short Stories: Carla Samuel 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Elite Short Stories: Carla Samuel 2021 در پایان فصل 3 نخبگان، کارلا (استر اکسپوزیتو) تصمیم می گیرد برای تحصیلات آینده خود به لندن برود. در داستان‌های کوتاه نخبگان کارلا ساموئل، ساموئل (ایتزان اسکامیلا) سعی می‌کند کارلا را از سوار شدن به هواپیما باز دارد. او به فرودگاه می رود و عشق زندگی اش را متقاعد می کند که او را ترک نکند. کارلا نمی خواهد تصمیم خود را تغییر دهد و به ساموئل می گوید که برود. با این حال، پرواز به لندن لغو می شود و ساموئل به او می گوید که آنها قرار است با هم باشند. او عصبانی است و می گوید که پروازها دائماً لغو می شوند و این معنایی ندارد. اما در اعماق وجودش، حتی او خوشحال است که پروازش لغو شد.

در قسمت دوم داستان های کوتاه نخبگان کارلا ساموئل، این زوج به آپارتمان ساموئل می روند. آنها هشت ساعت تا پرواز بعدی کارلا فرصت دارند، بنابراین تصمیم می گیرند آن را عاشقانه بگذرانند. ساموئل پس از گذراندن یک شب گرم با هم، از کارلا می خواهد که سوار هواپیما نشود. ساموئل به کارلا می گوید که تمام عمرش را صرف این می کند که از او بخواهد سوار هواپیما نشود. کارلا احساساتی می شود و قبول می کند که بماند. یک روز صبح، ساموئل باید به عنوان پیشخدمت در یک بار به سر کار برود و 8 ساعت شیفت را پوشش دهد. کارلا از فهمیدن این موضوع شوکه می شود و به او می گوید به جای کار کردن، پول پدر و مادرش را بگیرد. ساموئل پیشنهاد او را رد می کند.

زیرنویس سریال Elite Short Stories: Carla Samuel 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Elite Short Stories: Carla Samuel 2021 داستان های کوتاه نخبگان قسمت سوم کارلا ساموئل کاملا احساسی است. کارلا از باری که ساموئل در آن کار می کند بازدید می کند و از دیدن رفتار بی ادبانه یکی از مشتریان با او خوشحال نمی شود. او از دوست پسرش می پرسد که چرا او نمی تواند به جای این کار، پول بگیرد. او از دست او عصبانی می شود و می گوید: “تو نمی توانی من را بخری”. سخنان او کارلا را که از بار بیرون می رود ناراحت کرد. وقتی ساموئل به آپارتمانش برمی گردد، هیچ کس آنجا نیست. او معتقد است که کارلا رفته است، بنابراین سه نت صوتی برای او می فرستد. در نت‌های صوتی، او عصبانی می‌شود و می‌گوید که چگونه رابطه آنها درست نمی‌شود. ساموئل به کارلا می گوید که همیشه در مقابل او احساس حقارت می کند.

ناگهان کارلا در را باز می کند و خبر می دهد که برای ملاقات والدینش و آوردن شام به خانه رفته است. ساموئل نت‌های صوتی را حذف می‌کند و خوشحال می‌شود که کارلا هنوز اینجاست. شب هنگام که ساموئل خواب است، کارلا از خواب بیدار می شود و یک یادداشت صوتی برای او می فرستد. داستان های کوتاه نخبگان کارلا ساموئل با گوش دادن ساموئل به پیام او به پایان می رسد. این پیام ها طرفداران را اشکبار خواهد کرد.

زیرنویس Elite Short Stories: Carla Samuel 2021 - بلو سابتايتل

پایان بهتر از این نمی توانست باشد. ما از قبل می دانیم که کارلا در فصل 4 الیت حضور نخواهد داشت. بنابراین مناسب است که به آنها اجازه دهیم زمان عاشقانه ای را با هم بگذرانند که طرفدارانشان برای همیشه آن را گرامی خواهند داشت.

داستان های کوتاه امروز ممکن است طرفداران کارلا-ساموئل را خوشحال کند یا خیر. اما این پایان تلخ و شیرین قبل از اینکه ببینیم چه اتفاقی برای ساموئل در فصل چهارم می‌افتد ضروری بود.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,