دانلود ترینر بازی Dungeon Siege II – گیم تی پلی

شهریور 16, 1401
142 بازدید

دانلود ترینر بازی Dungeon Siege II از زمانی که شما بر شری که سرزمین Ehb را گرفتار کرده بودید، یک نسل می گذرد، و اکنون… یک تهدید جدید بیدار شده است. در Dungeon Siege II، دنباله‌ای بر پرفروش‌ترین بازی RPG از Gas Powered Games، از شما خواسته می‌شود تا دوباره شمشیر و طلسم را به […]

دانلود ترینر بازی Dungeon Siege II از زمانی که شما بر شری که سرزمین Ehb را گرفتار کرده بودید، یک نسل می گذرد، و اکنون… یک تهدید جدید بیدار شده است. در Dungeon Siege II، دنباله‌ای بر پرفروش‌ترین بازی RPG از Gas Powered Games، از شما خواسته می‌شود تا دوباره شمشیر و طلسم را به کار بگیرید تا دنیا را از یک افتضاح فزاینده نجات دهید.

براي دانلود ترینر اينجا کليک کنيد

ترینر بازی Dungeon Siege II از زمانی که شما بر شری که سرزمین Ehb را گرفتار کرده بودید، یک نسل می گذرد، و اکنون… یک تهدید جدید بیدار شده است. در Dungeon Siege II، دنباله‌ای بر پرفروش‌ترین بازی RPG از Gas Powered Games، از شما خواسته می‌شود تا دوباره شمشیر و طلسم را به کار بگیرید تا دنیا را از یک افتضاح فزاینده نجات دهید.

ترینر  Dungeon Siege II هزار سال پیش، صلیبی‌های آزونای در نبرد نهایی شورش یک قرنی، شمشیرها را با لژیون‌های زاراموت در هم شکستند. وقتی خدای ظالم زاراموت ضربه نهایی را از سپر لرزان آزونای زد، زمین لرزید. در آن لحظه، نیروهای سحر و جادو رها شدند و هر دو ارتش در یک فاجعه درخشان غرق شدند که چندین هفته در سراسر دشت اشک امتداد داشت. تنها یک زمین بایر زخمی به عنوان وصیت نهایی برای اولین عصر انسان باقی مانده است.

و برای یک هزار سال، جادو همچنان به دورترین نقاط جهان گسترش یافته است و آزادانه به سوی هر کسی که آن را فرمان می دهد جریان دارد. اما جزر و مد سحر و جادو شروع به فروکش کرده است و در عوض به ندای یک میراث باستانی توجه می کند. از دشت اشک، وارث جدیدی به او اشاره می کند، و هر روز قدرت او بیشتر می شود. مصرف کسانی که تسلیم می شوند، ریشه کن کردن کسانی که مقاومت می کنند. بدون مخالفت با عروج او، دایره کامل خواهد شد و عصر باستانی از نو آغاز خواهد شد.
چه سرنوشتی برای عصر دوم انسان رقم خواهد خورد؟ زمان قضاوت نزدیک است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,