جوانان قزوین برای حضور در رویداد ملی “نما” ثبت نام کنند

جوانان قزوین برای حضور در رویداد ملی “نما” ثبت نام کنند
خرداد 14, 1402
19 بازدید

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، امیر اسلامی صدر گفت: در قالب رویداد :نما” جوانان 18 تا 25 ساله می‌توانند ایده‌های نوآورانه و خلاقانه خود در خصوص حل مسائل اجتماعی در حوزه‌های مختلف دانشگاه، محله، شهر و کشور را ارائه کنند. معاون اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین ادامه داد: علاقمندان می‌توانند برای ثبت […]

جوانان قزوین برای حضور در رویداد ملی "نما" ثبت نام کنند

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، امیر اسلامی صدر گفت: در قالب رویداد :نما” جوانان 18 تا 25 ساله می‌توانند ایده‌های نوآورانه و خلاقانه خود در خصوص حل مسائل اجتماعی در حوزه‌های مختلف دانشگاه، محله، شهر و کشور را ارائه کنند.

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین ادامه داد: علاقمندان می‌توانند برای ثبت ایده‌های خود به namaevent.com   مراجعه کنند.

وی عنوان کرد: پس از ثبت و غربالگری ایده‌ها در نهایت اردوی پایانی در قالب منطقه‌ای و پهنه محور در پنج نقطه از کشور با عنوان “بوت کمپ” برگزار خواهد شد و در هر منطقه 15 گروه از استان‌های هر متطقه حاضر می‌شوند.

این مسئول ادامه داد: در اردوی نهایی ضمن توانمند سازی افراد، ایده‌های برتر مورد حمایت قرار خواهند گرفت.تکیه بر استفاده از ظرفیت‌های اجتماعی و مشارکت اجتماعی در حل مسادل دارای اهمیت است.

انتهای پیام/منبع:ایلنا