بیوگرافی کامل محسن چاوشی + عکس همسرش

بیوگرافی کامل محسن چاوشی + عکس همسرش
اسفند 8, 1401
99 بازدید

  محسن چاوشی که با نام محسن چاوشی حسینی معروف است در مرداد 1358 در خرمشهر دیده به جهان گشود او خواننده ترانه سرا و آهنگساز و تنظیم کننده سبک پاپ و راک نیز هست. شغل پدری محسن چاوشی کارمند شرکت نفت می باشد که در خرمشهر فعالیت داشت. محسن چاووشی دارای سه برادر و […]

 

محسن چاوشی که با نام محسن چاوشی حسینی معروف است در مرداد 1358 در خرمشهر دیده به جهان گشود او خواننده ترانه سرا و آهنگساز و تنظیم کننده سبک پاپ و راک نیز هست. شغل پدری محسن چاوشی کارمند شرکت نفت می باشد که در خرمشهر فعالیت داشت. محسن چاووشی دارای سه برادر و خواهر نیز می باشد. بعد از اینکه رژیم بعث عراق خرمشهر را اشغال کرد او به همراه اعضای خانواده اش به کرمانشاه و مشهد رفت و تا 14 سالگی همین وضع ادامه داشت که به تهران آمدند و توانست رویای خودش را پیدا نماید.

 بعد از اینکه محسن به سربازی رفت شروع به آغاز فعالیت هایش در موسیقی کرد. در سال 82 نیز آلبوم نفرین را انتشار داد و در سال 87 نیز آلبومی با نام شاخه نیلوفر را تولید کرد و به بازار موسیقی ایران عرضه کرد. در فیلم علی سنتوری که داریوش مهرجویی کارگردان آن بود محسن چاووشی خوانندگی این فیلم را برعهده داشت.

 همچنین از فیلم سنتوری که خیلی ها با نام شخصیت اصلی اش یعنی علی سنتوری آن را می شناسند، محسن چاوشی خاطرات بسیار زیادی را برای ضبط آهنگ هایش در این خصوص دارد. همچنین چالش هایی که در این خصوص او با آنها مواجه شده است.

یکی از سمبلیک ترین کارهای محسن چاوشی برای سریال شهرزاد می باشد که از شبکه خانگی پخش می شد. آهنگ های زیادی از محسن چاوشی در این سریال پخش شد که نام هایی نیز داشتند که در زیر آنها را خدمت شما ارائه می دهیم. 

اهنگ اول به رسم یادگار نام داشت و سپس همخواب و کجایی و دویوونه را نیز در این سریال خواند. همچنی شهرزاد و افسار و ماه پیشونی و خداحافظی تلخ نیز از دیگر آهنگهایی بودند که او در فصل اول سریال شهرزاد خواند. در فصل دو نیز او فندک تب دار و هوام دوباره پسه و کاش ندیده بودمت را انتشار داده بود. محسن چاوشی همچنین کنسرت های زیادی را در سراسر شهر های ایران اجرا کرده است و در خارج از کشور نیز کنسرت هایی داشته  است. بعد از مدت ها نیز او هیچ کنسرتی برگزار نکرده است و در این خصوص بیشتر می توان چالش هایی را دید که سر راه محسن چاوشی سبز می شدند.

محسن چاوشی با سینا حجازی نیز همکاری هایی در زمینه خوانندگی و ترانه سرایی نیز داشته است که بیشتر همکاری های چاوشی بر اساس سبک پاپ انجام شده است.

نتیجه گیری

در این مقاله ما به بررسی محسن چاوشی خواننده جنوبی کشورمان پرداختیم. یکی از معروف ترین کارهایی که محسن چاوشی عزیز به صنعت موسیقی ایران ارائه داده است، عزیزم کجایی است که این آهنگ بعد از انتشار پله های موفقیت بیشتری را به روی محسن چاوشی آورد. 

در صدا وسیما نیز محسن چاوشی در تیتراژ فیلم ها و سریال ها و برنامه ها کارهایی را ارائه داده است. در این خصوص می توانیم به برنامه لباس نو و فیلم لامپ 100  اشاره ای داشته باشیم. شما عزیزان نیز می توانیم برای دانلود آهنگ های محسن چاوشی با هر کیفیتی با وب سایت وی سانگ مراجعه نمایید.