به روز رسانی Scorn 1.1.8.0 نقاط بازرسی را بهبود می بخشد و تغییرات مهمی ایجاد می کند

به روز رسانی Scorn 1.1.8.0 نقاط بازرسی را بهبود می بخشد و تغییرات مهمی ایجاد می کند
آبان 12, 1401
124 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay آخرین آپدیت بازی ترسناک اول شخص Scorn هم اکنون در تمامی پلتفرم ها قابل دانلود است و تغییرات مهمی را ایجاد می کند. بازی ترسناک اول شخص Scorn به روز رسانی 1.1.8.0 را منتشر می کند که تغییرات مهمی ایجاد می کند و برخی از مشکلات […]

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay آخرین آپدیت بازی ترسناک اول شخص Scorn هم اکنون در تمامی پلتفرم ها قابل دانلود است و تغییرات مهمی را ایجاد می کند.

بازی ترسناک اول شخص Scorn به روز رسانی 1.1.8.0 را منتشر می کند که تغییرات مهمی ایجاد می کند و برخی از مشکلات ماندگار بازی را برطرف می کند. Scorn اولین بار در سال 2014 معرفی شد و سرانجام در اوایل این ماه برای عموم عرضه شد. بررسی های Scorn متفاوت بوده است، اما مطمئناً طرفداران خود را دارد و اکنون کسانی که از بازی لذت برده اند می توانند آخرین به روز رسانی را دانلود کنند.

توسعه دهنده Scorn Ebb Software به روز رسانی 1.1.8.0 را برای تمام نسخه های بازی منتشر کرده است. این بدان معناست که کسانی که Scorn را روی رایانه شخصی از طریق Steam، فروشگاه Epic Games یا GOG بازی می‌کنند، می‌توانند همین الان به‌روزرسانی را دانلود کنند، همانطور که هر کسی که آن را روی Xbox Series X با خرید آن یا به عنوان بخشی از اشتراک Xbox Game Pass خود آن را بازی کرده است، می‌تواند همین الان به‌روزرسانی را دانلود کند.

به‌روزرسانی Scorn برخی از فاحش‌ترین باگ‌های بازی را برطرف کرده است، بنابراین بازیکنان دیگر نباید هنگام تعامل با اشیاء خاصی که برای حل معماها و پیشرفت داستان ضروری هستند، گیر کنند. مشکلات متعددی در مورد Scorn Act 5 به طور خاص مورد بررسی قرار گرفته است، مانند مشکلی که باعث می‌شود بازیکنان نتوانند آیتم مهمی را پس از شکست دادن رئیس Act انتخاب کنند و مشکل دیگری که در آن منطقه به درستی بارگیری نمی‌شود.

رفع اشکال بدون شک مورد استقبال طرفداران Scorn قرار خواهد گرفت، اما آنها همچنین از افزودنی های جدیدی که با آخرین به روز رسانی ارائه شده است، قدردانی خواهند کرد. پس از دانلود آخرین آپدیت Scorn، بازیکنان متوجه گزینه Load Last Checkpoint جدید، چک پوینت های بهبود یافته و ذخیره سخت در Act 3-2 خواهند شد. چک پوینت ها و سیستم ذخیره Scorn منشأ بسیاری از انتقادات آن بوده است، بنابراین این به روز رسانی باید تا حد زیادی در جلب رضایت منتقدان آن کمک کند.

کسانی که در پازل های Scorn گیر کردند و دست از کار کشیدند، ممکن است اکنون بخواهند پس از دانلود این به روز رسانی به بازی بازگردند، زیرا تجربه کلی باید بهبود یابد. این احتمال وجود دارد که به‌روزرسانی‌های آینده اوضاع را حتی بیشتر بهبود بخشد، اما اطلاعاتی در مورد اینکه هر یک از این به‌روزرسانی‌های بالقوه شامل چه مواردی می‌شود، در زمان نوشتن این مقاله در دسترس قرار نگرفته است.

Scorn Update Patch Notes
رفع اشکالات

 • یک بازیکن می تواند در دستگاه آسیب دیده گیر کند.
  یک بازیکن می تواند پس از انجام یک کشتن شکوهی در برخورد گیر کند.
  پس از کشتن Boss در Act V، بازیکنان قادر به برداشتن آیتم حذف شده نیستند.
  یک بازیکن ممکن است با افتادن از روی زمین در موقعیت های خاصی بمیرد.

مسائل ثابت شده

 • مسائل بومی سازی آلمانی.
  مسائل بومی سازی اسپانیایی.
  مشکلات FOV در صفحه نمایش فوق عریض.
  موقعیت محفظه مهمات/هیل زمانی که بازیکن از Heal استفاده می کند.
  مسدود کننده های کپسول روی پل.
  مسئله بارگیری قانون پنجم.
  هنگام خروج از بازی کرش کنید.
  گاه به گاه NPC یخ می زند.
  برخوردهای مختلف باعث ایجاد مشکلات می شود.

به روز رسانی ها و اضافات

 • بعد از اینکه بازیکنی بازی را تمام کرد، گزینه Continue را حذف کرد.
  گزینه های Load و Quit Game را از صفحه مرگ حذف کرد.
  بررسی ایمنی برای اسلات ذخیره خراب اضافه شده است.
  گزینه Load last checkpoint اضافه شد.
  قانون III-II ذخیره سخت اضافه شد.
  موقعیت های ایست بازرسی به روز شده.
  لیست به روز شده حامیان Kickstarter.
  اعتبارات به روز شده.
  برچسب FSR 2.0 در منوی گزینه ها به روز شد.
  موقعیت های به روز شده دارایی های خاص.

Scorn اکنون برای رایانه های شخصی و Xbox Series X منتشر شده است.

برچسب‌ها:, , , ,