به روز رسانی MultiVersus از شر ماشین پلیس ولما خلاص می شوید

شهریور 19, 1401
5 بازدید

Player First Games به روز رسانی جدیدی را برای بازی مبارزه ای متقاطع MultiVersus خود منتشر کرد که از شر ماشین پلیس Velma خلاص می شود. به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay آخرین آپدیت MultiVersus از شر ماشین پلیس Velma خلاص شد. MultiVersus ماه گذشته راه اندازی شد و اکثراً نقدهای مثبتی […]

Player First Games به روز رسانی جدیدی را برای بازی مبارزه ای متقاطع MultiVersus خود منتشر کرد که از شر ماشین پلیس Velma خلاص می شود.

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay آخرین آپدیت MultiVersus از شر ماشین پلیس Velma خلاص شد. MultiVersus ماه گذشته راه اندازی شد و اکثراً نقدهای مثبتی دریافت کرد، و بسیاری از این بازی به عنوان یک جایگزین رایگان برای بازی Super Smash Bros تعریف کردند. و اضافه کردن شخصیت های جدید به لیست. آخرین آپدیت MultiVersus، علاوه بر خلاص شدن از شر ماشین پلیس Velma، Gizmo از Gremlins را نیز به خط تولید اضافه کرد.

Velma از زمان عرضه بخشی از فهرست MultiVersus بوده است. یکی از معدود شخصیت‌های پشتیبانی بازی، ولما یک مبارز فوق‌العاده خطرناک در دستان راست است. یکی از جنبه‌های منحصربه‌فرد شخصیت او این است که چگونه ولما می‌تواند «سرنخ‌هایی» را جمع‌آوری کند که در اطراف صحنه رها می‌شوند تا یک متر پر شود. قبل از آخرین به روز رسانی، پر کردن متر به ولما اجازه داد تا با پلیس مخالفانش تماس بگیرد. سپس یک ماشین پلیس وارد بازی می‌شود، هر کسی که Velma حمله را هدف قرار می‌دهد را می‌گیرد و سپس سعی می‌کند با حریف در کنار صحنه از صحنه خارج شود.

ماشین پلیس ولما واقعاً جنجال زیادی در طرح بزرگ ایجاد نکرد، اما برخی از طرفداران همچنان آن را بد سلیقه می دیدند. در هر صورت، Player First Games تصمیم گرفته تا با آخرین آپدیت MultiVersus از شر ماشین پلیس Velma خلاص شود، اما حرکت ویژه او در بازی باقی مانده است. به‌جای اینکه ولما پلیس‌ها را به سمت مخالفانش فراخواند، اکنون «ماشین اسرارآمیز» را احضار می‌کند که به هر حال برای شخصیت او مناسب‌تر است و به بازی بازنمایی بیشتری از اسکوبی دو می‌دهد.

Scooby-Doo یکی از پرفروش ترین فرنچایزهای MultiVersus در زمان نگارش این مقاله است. علاوه بر Velma و Mystery Machine جدیدش، فهرست شامل Shaggy نیز می‌شود، با پوسته دیگری که عمویش Shagworthy را به ترکیب اضافه می‌کند. Shaggy یکی از پربازدیدترین شخصیت‌های فهرست MultiVersus بوده است، زیرا بازی میم Ultra Instinct Shaggy را زنده می‌کند.

این احتمال وجود دارد که شخصیت‌های دیگر سری Scooby-Doo در به‌روزرسانی‌های آینده به MultiVersus بیایند، اما برنامه‌ای برای اضافه کردن هر یک از آنها در زمان نگارش این مقاله اعلام نشده است. درز بزرگ لیست شخصیت های MultiVersus حاکی از آن است که اسکوبی دو در نهایت به MultiVersus خواهد آمد، اما اگر واقعاً چنین باشد، مشخص نیست چه زمانی اتفاق می افتد.

همانطور که پیش می‌رود، طرفداران MultiVersus حداقل سه شخصیت جدید دیگر دارند تا قبل از پایان فصل 1 در 15 نوامبر منتظر آنها باشند. و Stripe از Gremlins.

MultiVersus اکنون برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X منتشر شده است.

برچسب‌ها:, , , ,