باگ خنده‌دار Halo Infinite به بازیکن اجازه می‌دهد در حالی که در صندلی توپچی است همزمان رانندگی کند

باگ خنده‌دار Halo Infinite به بازیکن اجازه می‌دهد در حالی که در صندلی توپچی است همزمان رانندگی کند
خرداد 17, 1401
50 بازدید

به گزارش گيم تي پلي در یک مسابقه چند نفره Halo Infinite، زمانی که یک بازیکن Warthog را در حالی که همزمان از توپچی استفاده می‌کند، رانندگی می‌کند، مسابقه ها به شکل عجیبی در می‌آیند. از زمان راه‌اندازی غیرمنتظره‌اش در نوامبر ۲۰۲۱، Halo Infinite به مرور زمان از نظر تعداد بازیکنان و محبوبیت به تدریج […]

به گزارش گيم تي پلي در یک مسابقه چند نفره Halo Infinite، زمانی که یک بازیکن Warthog را در حالی که همزمان از توپچی استفاده می‌کند، رانندگی می‌کند، مسابقه ها به شکل عجیبی در می‌آیند.

از زمان راه‌اندازی غیرمنتظره‌اش در نوامبر ۲۰۲۱، Halo Infinite به مرور زمان از نظر تعداد بازیکنان و محبوبیت به تدریج از نقشه خارج شد. به دلیل مشکلات اتصال، ریزتراکنش‌ها و عدم به‌روزرسانی مداوم، Halo Infinite کمتر از انتظارات بازیکنان بوده است.

به هر حال، هنوز هم آخرین نسخه Halo است، و مانند Call of Duty، همیشه بازیکنانی وجود خواهند داشت که بخواهند به زره اسپارتان برگردند و مسابقات چند نفره را برای تجربه رزمی منحصربه‌فردی که فرنچایز ارائه می‌دهد در صف قرار دهند. چنین بازیکنانی اتفاقاً لحظات شگفت‌انگیزی را ثبت می‌کنند، مانند یک بازیکن Halo Infinite که در یک نقشه جدید یک killtrocity دریافت می‌کند.

با این حال، دقیقاً مانند مشکلات اتصالی که بازیکنان Halo Infinite در مورد ترک کار ناراضی هستند، بازی نیز سهم نسبتاً خوبی از اشکالات خود را دارد. اینها معمولاً نقاط ناامیدی برای بازیکنان بوده و غوطه ور شدن کمپین را از بین می برند و در عین حال رقابت چند نفره را از بین می برند. با این حال، گاهی اوقات این اشکالات به خنده ختم می شود. به عنوان مثال، اخیراً یک بازیکن به نحوی Warthog خود را خراب کرد و به آنها اجازه داد در حالی که برجک سوار شده را هدایت می کنند، آن را رانندگی کنند.

کاربر Reddit blasto_pete این لحظه را ثبت کرد و آن را در Reddit پست کرد و پس از هر چیزی که باعث ایجاد آن شده بود، نقص عجیب را نشان داد. این باعث می‌شود که این مشکل در هوا باقی بماند، اما نتایج واضح است. Blasto_pete مسیر خود را در اطراف نقشه حرکت می دهد، به طور همزمان دشمنان را تیراندازی می کند و به اطراف می چرخد. به نظر می‌رسد این مشکل باعث می‌شود بازی فکر کند که بازیکن در حال کنترل هر دو موقعیت به طور همزمان است زیرا هر بار که blasto_pete برجک خود را شلیک می‌کند، بوق Warthog نیز به صدا در می‌آید. اگرچه به اندازه تفنگ تانک Halo Infinite قدرتمند نیست، توانایی عجیب blasto_pete مطمئناً از محدودیت های عادی Warthog فراتر رفت.

سایر کاربران Reddit زمینه بیشتری را برای این مشکل عجیب ارائه کردند. چند کاربر متوجه شدند که این مشکل برای آنها نیز اتفاق افتاده است و توضیح دادند که چرا گلوله های blasto_pete کسی را در این کلیپ نمی کشد. از آنجایی که بازی فکر می کند بازیکن صندلی راننده را اشغال کرده است، گلوله های شلیک شده را واقعاً ثبت نمی کند. نتیجه این است که برجک Warthog صداها و انیمیشن خود را بدون آسیب رساندن پخش می کند. سایر کاربران این مشکل را دوست داشتند و گفتند باید یک حالت بازی جدید وجود داشته باشد که در آن همه بتوانند همزمان رانندگی کنند و از برجک استفاده کنند.

در حالی که اشکال و کلیپ خنده دار هستند، یک حالت بازی جدید که در آن بازیکنان به تنهایی Warthogs خود را کنترل می کنند، در واقع می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. در گذشته، حالت بازی به نام مسابقه موشکی مورد علاقه طرفداران بود که در آن بازیکنان با هم سوار یک مانگوس می شدند و دیگران را با موشک منفجر می کردند. شاید بتوان حالت بازی Warthog را به لیست پخش Halo Infinite Slayer در آینده اضافه کرد.

کمپین Halo Infinite اکنون برای رایانه های شخصی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S در دسترس است.

برچسب‌ها:, , , , ,