بازیگر اصلی رزیدنت اویل کریس ردفیلد در حال ایفای نقش در پروژه جدید

بازیگر اصلی رزیدنت اویل کریس ردفیلد در حال ایفای نقش در پروژه جدید
خرداد 26, 1401
50 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از گيم تي پلي چارلی کراسلاوسکی، بازیگر نقش کریس ردفیلد در کات سین های لایو اکشن رزیدنت اویل، پس از 26 سال دوباره این نقش نمادین را بازی می کند. اولین بازی Resident Evil که در سال 1996 برای پلی استیشن اصلی منتشر شد و به عنوان انقلابی […]

به گزارش خبر اول و به نقل از گيم تي پلي چارلی کراسلاوسکی، بازیگر نقش کریس ردفیلد در کات سین های لایو اکشن رزیدنت اویل، پس از 26 سال دوباره این نقش نمادین را بازی می کند.

اولین بازی Resident Evil که در سال 1996 برای پلی استیشن اصلی منتشر شد و به عنوان انقلابی در سبک وحشت بقا شناخته شد. Resident Evil همچنین از این نظر انقلابی بود که به بازیکن اجازه می داد در ابتدا بین دو شخصیت اصلی یکی را انتخاب کند و این انتخاب روی همه چیز از دشواری بازی گرفته تا شخصیت هایی که بازیکن در طول داستان با آنها تعامل می کرد تأثیر می گذاشت. این دو شخصیت اصلی، جیل ولنتاین و کریس ردفیلد، از آن زمان به نمادهای بازی تبدیل شدند.

بسیاری از بازیگران در طول تاریخ ۲۶ ساله سریال نقش شخصیت‌ها را بازی کرده‌اند و ستارگان Resident Evil شاهد چندین بازطراحی بوده‌اند. در پلی‌استیشن اصلی، هر شخصیت به‌عنوان توده‌ای کارتونی از چند ضلعی‌های سه بعدی اولیه ظاهر می‌شد، اما Resident Evil صحنه‌های لایو اکشن را برای افتتاحیه و پایان‌های چندگانه‌اش به نمایش گذاشت تا به بازیکنان حس قابل‌توجه‌تری از شخصیت‌ها بدهد.

در حال حاضر برخی از این بازیگران اصلی رزیدنت اویل در حال اجرای نقش‌های نمادین خود برای اولین بار از سال 1996، در یک فیلم طرفدار با عنوان The Keeper هستند. اطلاعات بسیار کمی در مورد این پروژه به غیر از این که بر اساس دنیای Resident Evil ساخته شده است، در دست است و سه بازیگر از بازی اصلی سال 1996 دوباره نقش خود را برای آن بازی می کنند. این بازیگران چارلی کراسلاوسکی، گرگ اسمیت و اریک پیریوس هستند که به ترتیب نقش کریس ردفیلد، بری برتون و آلبرت وسکر را بازی می کنند.

برخی از عکس‌های روی صحنه به طرفداران نگاه می‌کنند که چارلی لباس BSAA کریس را پوشیده و بسیار مدرن‌تر از لباس کریس در سال 1996 به نظر می‌رسد. The Keeper از عنوان گزارش شده به یادداشت های Keeper’s Diary از اولین Resident Evil اشاره می کند که خط نمادین «Itchy, Tasty» از آن گرفته شده است. اما در مورد اینکه این عکس‌ها از کدام فیلم طرفداران Resident Evil هستند، سردرگمی وجود دارد، زیرا در واقع دو فیلم از طرفداران RE با عنوان The Keeper در حال توسعه هستند.

یک فیلم در سال 2020 توسط کانال محبوب YouTube انجمن RE Residence of Evil پخش شد و اعلام کرد که به ساخت یک فیلم طرفدار با کارگردان Shawn Lebert کمک می کند، اما بنیانگذار Residence of Evil، J.J. این عکس‌ها را رد می‌کند که مربوط به فیلم آن‌هاست که هنوز در حال توسعه است. با این حال، پروژه دیگری با عنوان The Keeper وجود دارد که توسط Kresimir Knezovic و Andrew Saullo برای کانال YouTube TheatricalChicken ساخته شده است. یک تریلر مفهومی برای این فیلم طرفدار در 25 مارس در کانال YouTube TheatricalChicken منتشر شد، اما مشخص نیست که کریس ردفیلد با لباس BSAA چگونه با مفهوم آن مطابقت دارد.

چارلی کراسلاوسکی تایید کرده است که این پروژه دست نیافتنی در چند هفته آینده در یوتیوب آپلود خواهد شد و مطمئناً نوستالژی را برای طرفداران اصلی Resident Evil در سال 1996 باز خواهد گرداند. بسیاری از طرفداران نیز عکس‌های روی صحنه را برای سازندگان سریال‌های آینده نتفلیکس Resident Evil ارسال کرده‌اند به این امید که تصویری کوتاه برای این S.T.A.R.S اصلی داشته باشند. اعضا.