آرون افشار و راه پر از موفقیت موسیقیایی او

آرون افشار و راه پر از موفقیت موسیقیایی او
آذر 16, 1400
266 بازدید

این روزها که خواننده های محبوب کشورمون ایران بسیار پر کار شده اند و با فاصله زمانی های کم کارهای زیبایی را به مخطبان خودشون هدیه می دهند، با یک سرچ ساده از کلمه کلیدی دانلود آهنگ جدید، می تونین به راحتی به آهنگ های جدید خواننده مورد علاقتون دسترسی داشته باشین. برای مثال اجازه […]

این روزها که خواننده های محبوب کشورمون ایران بسیار پر کار شده اند و با فاصله زمانی های کم کارهای زیبایی را به مخطبان خودشون هدیه می دهند، با یک سرچ ساده از کلمه کلیدی دانلود آهنگ جدید، می تونین به راحتی به آهنگ های جدید خواننده مورد علاقتون دسترسی داشته باشین.

برای مثال اجازه بدین با هم بریم سراغ یکی از خواننده های جوان خوش صدای این روزهای موسیقی پاپ که قطعا آینده درخشانی هم در انتظارش خواهد بود. بله آرون افشار جدید با صدای دوست داشتنی و آهنگ های ترند بسیاری که قطعا همه اون اهنگ ها رو شنیده ایم.

کافی است تا عبارت دانلود آهنگ جدید آرون افشار را سرچ کنید تا با لیستی از بهترین آهنگ های ترند اون مواجه بشید. اما قلش اجازه بدید کمی به بررسی پیشینه این خوش استعداد خوش صدا بپردازیم.

آرون افشار عزیز و داشتنی متولد سال ۱۳۷۷ است که در شهر خراسان متولد شده است. او علی رغم اینکه در خانواده ای به دنیا آمد که چندان در زمینه هنر سر رشته چندانی نداشتند، اما به دلیل علاقه زیاد خودش به خوانندگی ، از سن هفت سالگی نواختن ساز اولش یعنی گیتار را آغاز کرد و بعد از آن هم جذب ساز پیانو شد. همین مساله باعث شد تا از ان سن کم زمینه رشد او در هنر و خوانندگی ایجاد شود.

او حرفه خوانندگی را به صورت جدی از سال ۱۳۹۶ شروع کرد و به فاصله یک سال، معروف ترین ترانه کارنامه کاری اش تا به امروز را با نام *جانم باش* منتشر کرد. این ترانه زیبا که بعد از انتشار بسیار سرو صدا به پا کرد تا مدت زیادی در لیست ترانه های ترند خواننده ها قرار داشت.

سبک آهنگ جدید آرون افشار

آرون افشار تا کنون هیچ آلبومی از اهنگ های خود منتشر نکرده است و تمامی کارهایش به صورت تک اهنگ در بازار منتشر شدند. او معمولا تمامی تنظیم های خود را به واسطه معین راهبر انجام می دهد و همین امر باعث شده تا سبک آهنگهایش نوعی ریتم خاص داشته باشند ک هبا تلفیق صدای او یک سبک منحصر به خودش را به وجود آورده است.

او اولین کنسرت خود را در دی ماه سال ۱۳۹۸ برگزاد کرد با استقبال بسیار زیادی هم موجه شد. چرا که اهنگ های او همه دارای زمینه ای عاشقانه هستند و شاید بتوان گفت که اکثرا تم شاد دارند. همین اتفاق باعث شده تا جوان ها و نوجوانها به خصوص هم دوره ای های او طرفدار دو آتیشه اش باشند بنابر این واضح است که حضور در کنسرت و گوش دادن به آهنگ جدید آرون افشار و دیگر آهنگ های او برایشان بسیار لذت بخش خواهد بود.

تک آهنگ های آرون افشار

طبیب ماهر، گیسو پریشان و یار قدیمی بعد از آهنگ بسیار ترند جانم باش، یکی بعد از دیگری در لیست آهنگ های آرون افشار جدید قرار گرفتند. هر سه این آهنگ ها دارای مضمون و ریتمی شاد هستند. آهنگ های ریتمیکی که قطعا در هر حالی باشید می توانید از گوش دادن به آن ها لذت ببرید.

چه در حال رانندگی باشید و برای یار قدیمی خودتون از عاشقانه هاتون یادکنید و چه در جمع دوستانتون با همخونی با آهنگ گیسو پریشان در حال دلبری کردن از یار باشید…

دانلود آهنگ جدید آرون افشار

پناه عاشقان به ترانه سرایی علیرضا مرتضی قلی و تنظیم زیبای معین راهبر عزیز آهنگ جدید آرون افشار است که در سال ۱۳۹۹ منتشر کرد و مانند دیگر آهنگ های او نه تنها مورد استقبال طرفدارانش، بلکه مورد توجه طرفداران موسیقی پاپ نیز قرار گرفت.

هنوز هم هیچ اخباری مبنی بر انتشار آلبومی از آهنگ های آرون افشار در دسترس نیست و مشخص است که در آینده نزدیک، باز هم شنونده تک آهنگ های احساسی و زیبای دیگری از او خواهیم بود که با همکاری معین راهبر منتشر می شود.

به هر حال آرون افشار با توجه به سن کمی که دارد هنوز هم در ابتدای این راه پر از هیجان و پر زرق و برق قرار دارد اما با توجه به استعداد فراوان و آموزشی که از سنین کم در این حوزه داشته است، می توان حدس زد که چه آینده روشنی پیش رویش قرار دارد.

برای حسن ختام پیشنهاد می کنیم آهنگ جدید آرون افشار با نام *پناه عاشقان* را در رسانه مویکیشو گوش کنید و بعد از ظهری شیرین را سپری کنید. امیدوارم که مطالب بالا مورد توجه شما قرار گرفته و برایتان مفید بوده باشد. همچنین برای دانلود اهنگ جدید ایرانی نیز می‌توانید از لیست‌های به روز این وب‌سایت بهره ببرید.

برچسب‌ها:, ,