دانلود زیرنویس فیلم Who Invited Them 2022 – بلو سابتايتل

شهریور 10, 1401
8 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Who Invited Them 2022 مهمانی خانه داری آدام و مارگو موفقیت آمیز است. با این حال، یک زوج مرموز مدت ها بعد از رفتن همه مهمانان دیگر معطل می مانند. زوج ناخوانده خود را به عنوان همسایه های ثروتمندشان، تام و ساشا، نشان می دهند. اما از آنجایی که یک مشروب شب […]

دانلود زیرنویس فیلم Who Invited Them 2022 مهمانی خانه داری آدام و مارگو موفقیت آمیز است. با این حال، یک زوج مرموز مدت ها بعد از رفتن همه مهمانان دیگر معطل می مانند. زوج ناخوانده خود را به عنوان همسایه های ثروتمندشان، تام و ساشا، نشان می دهند. اما از آنجایی که یک مشروب شب تنها منجر به دیگری می شود، آدام و مارگو شروع به مشکوک شدن می کنند که این دوستان جدید در واقع غریبه های دوگانه ای هستند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Who Invited Them 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Who Invited Them 2022 «چه کسی آنها را دعوت کرد» همه منابع بالقوه درام و/یا طنز را در نظر می‌گیرد، تا جایی که در حدود 21 دقیقه پس از فیلم، تام هنگام فریاد زدن «ما همسایه‌ها هستیم»، بینندگان را با آرنج در دنده‌ها فرو می‌برد. همچنین هیچ تنش پایداری برای متحد کردن دو زوج فیلم وجود ندارد، نه بین آدام و مارگو – “شما قبلا مهمانی ها را دوست داشتید.” «من؟» – نه تام و ساشا، که به نظر می‌رسد بزرگ‌ترین خصلت‌شان این است که هر دو به نوعی بداخلاق هستند. تام در نهایت به آدام توضیح می دهد که او و ساشا آنقدر آدام و مارگو را دوست دارند که به آنها صدمه بزند. اوه خوب، ممکن است سرگرم کننده باشد.

زیرنویس فیلم Who Invited Them 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Who Invited Them 2022 به محض اینکه ایده ای در مورد آنچه اساساً در مورد این دو زوج ناکارآمد است به دست آورید، تنها مکان های بسیار بیشتری وجود دارد که فیلم می تواند به آنجا برود. اما بازی های بازیگران اصلی، به ویژه گرانادروس و هانسن، مقصر نیستند. شخصیت‌های آن‌ها به اندازه شخصیت‌هایی که به خوبی بیان شده و متعاقباً رها شده‌اند، مشمئزکننده و آشکار هستند. هر چهار بازیگر اصلی تمام تلاش خود را انجام می‌دهند، اما «چه کسی آنها را دعوت کرد» فقط کمی تا پایان کار بالا می‌رود، زمانی که نقشه‌های محافظت‌شده تام و ساشا سرانجام از بین رفت.

زیرنویس Who Invited Them 2022 - بلو سابتايتل

تا آن زمان، جذاب‌ترین قسمت فیلم بیرمنگام باید یک داستان فرعی متناقض باشد که شامل دیلن پسر جوان آدام و مارگو (کالو ماس) می‌شود، که بیشتر فیلم را در خانه نزدیک دوستش می‌خواباند. مادر آن دوست، تینی (تیپر نیوتن)، پس از بیدار شدن دیلن و شکایت از اینکه نمی تواند بدون پوکی خود (یک میمون پر شده) به رختخواب برگردد، به خانه آدام و مارگو برمی گردد. تینی برای مدتی ناپدید می شود و فقط دو بار دوباره ظاهر می شود، بار اول پس از 30 دقیقه دیگر. ای کاش یک ضد اوج سگ پشمالو قوی تری برای داستان تینی وجود داشت (به فکر سر لنسلوت جان کلیس افتادم که با عجله به قلعه شاهزاده هربرت در «مونتی پایتون و جام مقدس» می‌رود). وجود ندارد، زیرا “چه کسی آنها را دعوت کرد” هرگز به طور کامل به آن یا هر قطعه دیگری متعهد نیست.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,