دانلود زیرنویس انیمیشن Who Are You? 2019 – بلو سابتايتل

شهریور 13, 1401
19 بازدید

دانلود زیرنویس انیمیشن Who Are You? 2019 وقتی همه چیز خراب می شود، باور داریم که برای همیشه همینطور خواهد بود، مجبور خواهیم شد بی پایان رنج بکشیم و هرگز راهی برای رهایی پیدا نخواهیم کرد. اما سرنوشت همیشه قادر است ما را غافلگیر کند و کارت های روی میز را تغییر دهد. براي دانلود […]

دانلود زیرنویس انیمیشن Who Are You? 2019 وقتی همه چیز خراب می شود، باور داریم که برای همیشه همینطور خواهد بود، مجبور خواهیم شد بی پایان رنج بکشیم و هرگز راهی برای رهایی پیدا نخواهیم کرد. اما سرنوشت همیشه قادر است ما را غافلگیر کند و کارت های روی میز را تغییر دهد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس انیمیشن Who Are You? 2019 - بلو سابتايتل
زیرنویس انیمیشن Who Are You? 2019 انیمیشن کوتاه جولیو پات، «تو کی هستی»، اثری است که ما را به تأمل در این جنبه‌ها وادار می‌کند، زیرا به بررسی غیرقابل پیش‌بینی سرنوشت و شکنندگی زندگی انسان می‌پردازد.

زیرنویس انیمیشن Who Are You? 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس Who Are You? 2019 “شما کی هستید؟” داستان یک نویسنده سرشناس با بلوک خلاقانه و برخورد او با دختری است که وضعیت بحران او را تغییر می دهد.

زیرنویس Who Are You? 2019 - بلو سابتايتل

این فیلم کوتاه با یک زیبایی شناسی ساده و ضروری که با سیاه و سفید و رنگ قرمز بازی می شود، به ما می آموزد که از سؤالات بی پاسخ همیشه می توانیم چیز جدیدی یاد بگیریم و نباید از آینده ای که در انتظارمان است هراس داشته باشیم، هر چه که باشد. .

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,