دانلود زیرنویس فیلم Under the Age 2020 – بلو سابتايتل

مرداد 13, 1401
14 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Under the Age 2020 زیر سن یک فیلم درام رمانتیک اندونزیایی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی امیل هرادی است. این فیلم از رمانی به همین نام اثر اریکا فبریانی اقتباس شده است. این فیلم در 13 نوامبر 2020 در دیزنی + هاتستار نمایش داده می شود. در این فیلم آنگا یوناندا و […]

دانلود زیرنویس فیلم Under the Age 2020 زیر سن یک فیلم درام رمانتیک اندونزیایی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی امیل هرادی است. این فیلم از رمانی به همین نام اثر اریکا فبریانی اقتباس شده است. این فیلم در 13 نوامبر 2020 در دیزنی + هاتستار نمایش داده می شود. در این فیلم آنگا یوناندا و یوریکو آنجلین به ایفای نقش می پردازند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Under the Age 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Under the Age 2020 این فیلم داستان نقش آنگا یوناندا در نقش آریو را روایت می کند در حالی که همبازی او یوریکو آنجلین است که نقش شخصیت لانا را بازی می کند.

زیرنویس فیلم Under the Age 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس Under the Age 2020 آریو پسری است که دوست دارد مردم را بخنداند. علاوه بر این، به شخصیت آریو گفته می‌شود که همیشه همان‌طور که هست ظاهر شود، اگرچه او هم دوست دارد دردسر درست کند، به دوستانش وفادار است و به مادرش فداکار است. چهره این پسر بد که عاشق دانش آموز جدید مدرسه اش می شود.

زیرنویس Under the Age 2020 - بلو سابتايتل

به لانا به عنوان یک دانشجوی انتقالی جدید از باندونگ گفته می شود. جذابیت و زیبایی او باعث می شود که آریو که به بدخلق و پسیسیل معروف است عاشق او شود. اما به هر دلیلی، لانا جرأت جبران آن احساسات را نداشت.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,