دانلود زیرنویس فیلم The Quiet Girl 2022 – بلو سابتايتل

مرداد 29, 1401
46 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم The Quiet Girl 2022 در ابتدا این یک داستان کوچک ساده به نظر می‌رسد، یک فیلم دیواری سینمایی که به جای اینکه خودش را به تماشاگر بگذارد، به گوشه‌های نسبت تصویر محکم و بسته‌اش چسبیده است. اما در حالی که دختر آرام، درام ایرلندی زبان برنده چند جایزه کولم بایراد، ممکن است […]

دانلود زیرنویس فیلم The Quiet Girl 2022 در ابتدا این یک داستان کوچک ساده به نظر می‌رسد، یک فیلم دیواری سینمایی که به جای اینکه خودش را به تماشاگر بگذارد، به گوشه‌های نسبت تصویر محکم و بسته‌اش چسبیده است. اما در حالی که دختر آرام، درام ایرلندی زبان برنده چند جایزه کولم بایراد، ممکن است در مقیاس کوچک باشد، یکی از بدیع ترین فیلم های سال است. در ظرافت کریستالی داستان سرایی و نحوه نواختن آن بر روی تارهای قلب مانند چنگ، پیوند خویشاوندی با مامان کوچک اثر سلین سیاما وجود دارد. همچنین اولین کار لین رمزی را به یاد می آورد – اولین فیلم بلند او، Ratcatcher و فیلم کوتاه Gasman – به گونه ای که دوربین کنجکاو کیت مک کالو به جزئیات کوچکی که در چشمان یک کودک بزرگ شده است می چسبد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Quiet Girl 2022 - بلو سابتايتل

دختر ساکت، کایت (کاترین کلینچ) است، یکی از نسلی از بچه‌های نادیده گرفته شده در یک زمین کوچک فقیر در اوایل دهه 80 ایرلند. در حالی که مادرش منتظر یک بچه دیگر است، و پدرش مانند تهدیدی ناگفته، عبوس‌آمیز در پس‌زمینه غوغا می‌کند، کایت فرستاده می‌شود تا نزد خویشاوندان دور بماند: ایبلین گرم و خردمند (کری کراولی) بلافاصله او را عاشق می‌کند. شان (اندرو بنت) کم حرف و محتاط است اما کمتر به کودک وابسته نیست. تحت مراقبت آنها، Cáit شکوفا می شود. Eibhlín می‌گوید: «تمام چیزی که نیاز داشتید کمی فکر بود.

زیرنویس فیلم The Quiet Girl 2022 - بلو سابتايتل

این کار موفقی است از کارگردانی که برای اولین بار به کارگردانی Bairéad می پردازد، که به درستی این مهارت را دارد که همه چیزهایی را که باید بدانیم بدون کلام به ما می گوید: مثلاً یک بن بست تنش آمیز بر سر چند چوب ریواس، شیواتر از صفحات گفتگو است. همیشه می تواند باشد.

زیرنویس The Quiet Girl 2022 - بلو سابتايتل

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,