دانلود زیرنویس فیلم The Most Reluctant Convert 2021 – بلو سابتايتل

فروردین 16, 1401
67 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم The Most Reluctant Convert 2021 سی اس. لوئیس بزرگ به گذشته نگاه می کند به سفر قابل توجه خود از یک بی خدای سخت جوشان به مشهورترین نویسنده مسیحی قرن گذشته. براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد https://blue-subtitle.com/the-most-reluctant-convert-2021/  زیرنویس فیلم The Most Reluctant Convert 2021 «بی‌تردیدترین تبدیل» بازیگر برنده جایزه مکس […]

دانلود زیرنویس فیلم The Most Reluctant Convert 2021 سی اس. لوئیس بزرگ به گذشته نگاه می کند به سفر قابل توجه خود از یک بی خدای سخت جوشان به مشهورترین نویسنده مسیحی قرن گذشته.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-most-reluctant-convert-2021/

The Most Reluctant Convert

 زیرنویس فیلم The Most Reluctant Convert 2021 «بی‌تردیدترین تبدیل» بازیگر برنده جایزه مکس مک‌لین را در نقش لوئیس مسن‌تر و نیکلاس رالف – ستاره اصلی سریال PBS Masterpiece’s All Creatures Great and Small – در نقش لوئیس جوان نشان می‌دهد.

The Most Reluctant Convert (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم The Most Reluctant Convert 2021 این فیلم زندگی‌نامه جذاب که به زیبایی در آکسفورد و اطراف آن فیلم‌برداری شده است، خالق داستان نارنیا را از مرگ غم‌انگیز مادرش در زمانی که تنها 9 سال داشت، از طریق روابط تیره‌اش با پدرش، تا کابوس سنگرهای جنگ جهانی اول را دنبال می‌کند. به دانشگاه آکسفورد، جایی که دوستانی مانند JRR تالکین بی اعتقادی خود را به چالش می کشد.

Trailer for biographical drama The Most Reluctant Convert: The Untold Story  of C.S. Lewis

The Most Reluctant Convert که برای پرده نوشته شده و توسط نورمن استون برنده دو بار جایزه امی و بفتا (Shadowlands بی‌بی‌سی) کارگردانی شده است، تکامل معنوی یکی از تیزبین‌ترین ذهن‌ها و باهوش‌ترین افراد قرن بیستم را زنده می‌کند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,