دانلود زیرنویس فیلم The Love Letter 2021 – بلو سابتايتل

شهریور 3, 1401
41 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم The Love Letter 2021 جوناس، 40 ساله پاریسی، هنوز به شدت عاشق دوست دختر سابقش لئا است. وقتی در خانه او را می زند تا به احساساتش اعتراف کند و او او را رد می کند، او به کافه طبقه پایین ختم می شود. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم […]

دانلود زیرنویس فیلم The Love Letter 2021 جوناس، 40 ساله پاریسی، هنوز به شدت عاشق دوست دختر سابقش لئا است. وقتی در خانه او را می زند تا به احساساتش اعتراف کند و او او را رد می کند، او به کافه طبقه پایین ختم می شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Love Letter 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Love Letter 2021 الهام گرفته می شود و او می نشیند تا یک نامه عاشقانه طولانی برای او بنویسد و از هر کاری که قرار بود آن روز انجام دهد طفره می رود. چیزی که به عنوان آخرین تلاش برای بازگرداندن او آغاز می شود، به طرز شگفت انگیزی به یک تفکر واضح در مورد وضعیت زندگی او تبدیل می شود.

زیرنویس فیلم The Love Letter 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Love Letter 2021 جوناس در طول یک روز، با کمک یک متصدی بار عاقل و مجموعه ای از حامیان همسایه، باید با روابط گذشته، آینده نامشخص و مهمتر از همه با خودش روبرو شود.

زیرنویس The Love Letter 2021 - بلو سابتايتل

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,